Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Czy do macierzyństwa można się przygotować? Jakie emocje towarzyszą zwykle rodzicom, gdy na świecie pojawia się nowy członek rodziny? Czy w diecie mamy karmiącej może pojawić się kawa?

Na te i na inne pytania odpowiedzą specjaliści ze Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia w Rzeszowie podczas bezpłatnych warsztatów dla rodziców, które odbędą się 7 lutego.

Bezpłatne warsztaty składać się będą z dwóch paneli. Pierwszy z nich o diecie w ciąży i w okresie karmienia poprowadzi dietetyk dr Barbara Piekło.

Drugi panel dotyczyć będzie zmian, jakie zachodzą w życiu rodziców, gdy na świecie pojawia się nowy członek rodziny. Poprowadzi go psycholog Marzena Jarosz, która podczas warsztatów podpowie rodzicom jak przygotować się do macierzyństwa.

– Podczas warsztatów poruszymy bardzo ważne tematy. Porozmawiamy o prawidłowych zasadach żywienia w czasie ciąży, a także rozprawimy się z wieloma mitami, które funkcjonują w temacie karmienia piersią – zachęca dietetyk dr Barbara Piekło.

Warsztaty potrwają od godz. 18:00 do 19:30 w sali konferencyjnej w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia (ul. Witolda 6b). Aby wziąć w nich udział wystarczy wysłać zgłoszenie na adres: redakcja@pro-familia.pl. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

PROGRAM

I PANEL – Dylematy współczesnej Mamy – czyli wszystko, co powinnaś wiedzieć o żywieniu w ciąży i w okresie laktacji – dr Barbara Piekło, dietetyk

II PANEL – W oczekiwaniu na malucha – czy do macierzyństwa można się przygotować? – Marzena Jarosz, psycholog

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: