Do 5 lipca trwają zgłoszenia na bezpłatne warsztaty graficzne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i tegorocznych maturzystów, które organizuje Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Ubiegłoroczna edycja warsztatów została nagrodzona przez magazyn „Perspektywy” w konkursie Genius Universitatis 2016.

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję zobaczyć, na jakim poziomie WSIiZ kształci na kierunku grafika komputerowa i produkcja multimedialna.

– Warsztaty poprowadzi znakomity, młody grafik, specjalista w obszarze animacji – Mikołaj Birek. Otworzy on przed uczestnikami świat kreacji graficznej – wyjaśnia Szymon Taranda z biura prasowego WSIiZ.

– Mikołaj wyjaśni i pokaże, jak dzięki nowoczesnym technologiom, przekuć pomysł na obraz. Nie trzeba być specjalistą w zakresie oprogramowania graficznego. Wystarczy otwarta głowa, pomysł i chęci – twierdzi Taranda.

Przez 25 godzin warsztatów młodzież pozna świat animacji – od etapu kreacji, przez aspekty narzędziowe, aż po finalny produkt. Warsztaty są dobrą okazją do sprawdzenia „od kuchni”, jak wygląda tworzenie grafiki, gier, czy animacji na potrzeby marketingu.

– Jeśli ktoś wiąże swoją przyszłość z multimediami i komunikacją wizualną, te warsztaty dadzą mu szansę sprawdzenia swojego potencjału i zdobycia lub poszerzenia już posiadanej wiedzy – mówi Szymon Taranda.

Jacek Szlak, redaktor naczelny serwisu „Marketing przy kawie”, członek kapituły konkursu Genius Universitatis 2016, twierdzi, że warsztaty graficzne organizowane przez WSIiZ, zasługują na wyróżnienie.

W tym roku warsztaty trwać będą od 11 do 14 lipca. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 lipca. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja na stronie: formularz.wsiz.pl/wg/

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Przeczytaj koniecznie! 5 spraw, które musisz wziąć pod uwagę wybierając studia

002

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama