Zdjęcie: Pixabay

Rzeszowski Empik zaprasza do udziału w warsztatach kreatywnych. Udział w nich jest bezpłatny.

Warsztaty odbędą się w Empiku w Galerii Rzeszów przy al. Piłsudskiego 44. Pierwsze warsztaty „Ubieramy Panią zimę” zaplanowano na najbliższy piątek (3 lutego). Najmłodsi, którzy wezmą udział w zajęciach, zaprojektują i „uszyją” za pomocą bibuły oraz kolorowego papieru nową suknie dla Królowej Śniegu.

Kolejne warsztaty „Walentynkowe warsztaty” odbędą się 10 i 13 lutego. Własnoręcznie przygotowany prezent to coś więcej niż podarunek. Podczas warsztatów ich uczestnicy wykonają właśnie takie walentynkowe upominki: serduszka i kartki z wyjątkowymi życzeniami. Do ich wykonania będzie można wykorzystać kolorowe kartki, brokat, farby, kredki oraz klej i nożyczki.

Z kolei 16 i 17 lutego odbędą się warsztaty „Twórczy recykling”. Codziennie wytwarzamy ogromne ilości śmieci, które przy odrobinie inwencji można zamienić w niezwykłe przedmioty. Podczas warsztatów uczestnicy stworzą broszki, bransoletki czy naszyjniki z plastikowych butelek. Plastikowe może naprawdę fajnie wyglądać, przekonacie się sami.

Ostatnie warsztaty „Papierowe fantazje – origami” odbędą się w dniach 23-24 lutego. Czy można wykonać kwiaty lub zwierzęta z kawałka papieru? A może kolorowe pudełka, w które zapakujecie w przyszłości prezent? Oczywiście. Podczas warsztatów, krok po kroku organizatorzy pokażą wam, jak z kawałka zwykłego papieru wyczarować coś niezwykłego.

Wszystkie warsztaty rozpoczynają się o godz. 10:00.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama