Zdjęcie: materiały prasowe RDK
Reklama

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na koncert Valentyny Maslovskiej z zespołem.  To forma podziękowania mieszkańcom za pomoc i zaangażowanie okazane obywatelom Ukrainy, którzy uciekają przed zbrojną inwazją Rosji. 

Koncert odbędzie się w piątek (18 marca) o godz. 18:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Przybyszówka (ul. Dębicka 170). Koncert jest bezpłatny. RDK w pomoc uchodźcom z Ukrainy jest zaangażowany od 26 lutego. We wszystkich jego filiach trwa zbiórka darów. 

W ramach podziękowania mieszkańcom za wsparcie uchodźców, RDK organizuje koncert Valentyny Maslovskiej z zespołem. Na scenie wybrzmią utwory artystki oraz ukraińskie pieśni, które wykona z wokalistami: Dominiką Malec, Weroniką Kuklą i Dominiką Kobiałką.

Artystce na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie: Damian Sąsiadek (perkusja), Paweł Jarosiński (bas), Arkadiusz Rozmus (instrumenty klawiszowe), Mateusz Garbacz (gitara) oraz Nikodem Ziółkowski (piano).

Valentyna Maslovska to wokalistka, trener wokalny, autorka tekstów i kompozytorka. Występowała na scenie z Olgą Szomańską, Brianem Fentressem, Bovską, Natalią Kukulską i Beatą Kozidrak, a także jako liderka formacji VM Band i projektu V A L E N T I N A.

Jest laureatką konkursów i festiwali, takich jak Dino Top i Cała Jaskrawość. Valentyna Maslovska była również uczestniczką programu „Szansa na Sukces”. Ma na swoim koncie wiele nagranych singli, a aktualnie jest w trakcie wydania swojej pierwszej solowej płyty.

Udział w koncercie Valentyny Maslovskiej wymaga rezerwacji pod numerem telefonu: 505 056 993, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-17:00. – Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń – wyjaśnia Daniel Czarnota z RDK. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama