Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkie aktywne kobiety do udziału w Maratonie Fitness organizowanym w najbliższą sobotę (11 marca) z okazji Dnia Kobiet w pięciu filiach na terenie całego Rzeszowa.

W przygotowanym programie znajdzie się wiele atrakcji sportowych i nie tylko. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, a zgłoszenia uczestników potrwają do 10 marca. Wstęp
na wydarzenie jest bezpłatny.

Rzeszowski Dom Kultury od początku swojej działalności umożliwia mieszkańcom Rzeszowa korzystanie z zajęć sportowo-rekreacyjnych, które prowadzone są w licznych filiach i stanowią uzupełnienie bogatej oferty kulturalnej.

RDK proponuje takie zajęcia, jak aerobik i zumba dla dorosłych oraz gimnastyka kręgosłupa i taniec terapeutyczny dla seniorów, jak również umożliwia korzystanie z siłowni obecnych w swoich pięciu filiach: Biała, Country, Przybyszówka, Staromieście i Załęże.

Z okazji Dnia Kobiet, Rzeszowski Dom Kultury przygotował wyjątkowe przedsięwzięcie, jakim jest Maraton Fitness, czyli pięć równoległych imprez rekreacyjno-sportowych dla kobiet, które odbędą się w sobotę (11 marca) w wybranych filiach na terenie całego Rzeszowa.

Wszystkie wydarzenia rozpoczną się o godzinie 10:00 i w ich programach znajdą się takie zajęcia, jak aerobik, pilates, tabata, zumba i wiele innych. Zajęcia potrwają do godz. 14:00

Jedynym warunkiem uczestnictwa w Maratonie Fitness jest wcześniejsze zgłoszenie udziału. Szczegółowe programy, adresy poszczególnych filii oraz numery kontaktowe, na które należy dokonać zapisu są dostępne na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

Maraton Fitness odbędzie się w następujących filiach Rzeszowskiego Domu Kultury:

– Filia Country (ul. Herbowa 3)

– Filia Krynicka (ul. Krynicka 1)

– Filia Pobitno (ul. Konfederatów Barskich 43a)

– Filia Staromieście (ul. Staromiejska 43a)

– Filia Zalesie (ul. Wieniawskiego 84)

Zdjęcie: Materiały Rzeszowskiego Domu Kultury
Zdjęcie: Materiały Rzeszowskiego Domu Kultury

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama