Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Płać telefonem lub zarejestrowaną w portfelu cyfrowym Masterpass kartą płatniczą i jeździj autobusami obsługiwanymi przez MPK w Rzeszowie za złotówkę. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Ostatni akcja „Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay” została przeprowadzona na początku października br. Spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Pierwotnie udostępniona pula 100 tys. biletów zostanie podwojona. Jest to dobra wiadomość również dla mieszkańców Rzeszowa, którzy również będą mogli korzystać z biletów za 1 zł na przejazd miejską komunikacją.

– Polacy coraz chętniej sięgają po nowoczesne formy płatności – mówi Maciej Orzechowski, prezes mPay.

Promocją objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut o wartości między 1,10 zł a 5 zł. Z tańszych przejazdów komunikacją miejską pasażerowie mogą korzystać wielokrotnie. Rabat jest naliczany automatycznie podczas każdej transakcji. Jedynym warunkiem jest kupowanie biletów telefonem komórkowym za pomocą karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. W darmowej aplikacji mPay jest on dostępny na przykład pod nazwą mPay Wallet.

W promocji mogą uczestniczyć posiadacze kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych. Ze względów bezpieczeństwa w aplikacji można płacić tylko kartami zweryfikowanymi. Dlatego po dodaniu karty należy zalogować się do swojego banku i sprawdzić losową kwotę z przedziału od 1 do 5 zł, jaką karta została obciążona.

Promocja będzie trwała do wyczerpania dodatkowej puli 100 tys. biletów, nie dłużej jednak niż do końca roku.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama