Jak co roku, zainteresowanie tutejszym świętem studentów, jakim są Rzeszowskie Juwenalia, jest ogromne. Pierwsza pula biletów na majowe wydarzenie została wyprzedana w zaledwie dwa dni od ogłoszenia sprzedaży.
Warto dodać, że od razu ruszyła druga transza biletów.
Rzeszowskie Juwenalia 2026
Przyszłoroczne Rzeszowskie Juwenalia obejmą dwa dni: 8 i 9 maja. Wtedy właśnie w Miasteczku Akademickim Politechniki Rzeszowskiej odbędzie się 31. edycja wydarzenia, które co roku gromadzi tysiące uczestników, fanów muzyki i dobrej zabawy.
Warto przypomnieć, że miniona odsłona wydarzenia zdobyła tytuł Najlepszych Juwenaliów w Polsce (o czym informowaliśmy w poprzednim artykule), stając się najbardziej utytułowanymi juwenaliami w kraju. To już czwarte takie uhonorowanie rzeszowskiej imprezy.
Choć nie ma jeszcze wielu konkretów, organizatorzy zapewniają, że w 2026 czeka nas tradycyjne rozpoczęcie, czyli otwarcie na rzeszowskim Rynku, przejęcie miasta i barwny korowód studentów, a także koncerty największych gwiazd i niepowtarzalna atmosfera. Kolejne informacje na temat imprezy będą postowane na Facebooku wydarzenia.
Bilety
Tymczasem sprzedaż biletów już ruszyła. Należy pamiętać, że można nabyć zarówno bilet jednodniowy, jak i dwudniowy karnet. Co więcej, wyłącznie karnet pozwala na wielokrotne wchodzenie i opuszczanie imprezy. Warto zaznaczyć, że każda pula biletów i karnetów jest ograniczona ilościowo. Bilety dwudniowe będą w sprzedaży wyłącznie do 15 kwietnia 2026 roku lub do wyczerpania zapasów, dlatego nie ma na co czekać.
Należy również dodać, że dostępne są bilety i karnety ulgowe. Obejmują studentów do 26 roku życia, doktorantów oraz uczniów szkół podstawowych, średnich i policealnych z ważną legitymacją studencką lub szkolną. Dodatkowo, wstęp dla dzieci do 6. roku życia pod opieką osoby pełnoletniej posiadającej bilet wstępu jest darmowy.
– Pamiętaj, legitymacja będzie weryfikowana przy wejściu! – przypomnieli organizatorzy.
Wejściówki można nabyć na stronie internetowej eBilet.
Pierwsza pula wyprzedana
Pierwsza pula biletów ruszyła w środę, 29 października o godz. 15:00. Faktu, że Rzeszowskie Juwenalia cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dowodzi fakt, że po niecałym dniu sprzedaży biletów, 83 proc. karnetów zostało wyprzedane.
– Pierwsza pula znika w ekspresowym tempie, nie czekaj i działaj teraz! Nie odkładaj tego „na jutro”, bo jutro może być za późno – poinformowali organizatorzy w czwartek, 31 października.
Mieli zresztą rację, bowiem jeszcze tego samego dnia dowiedzieliśmy się o wyczerpaniu pierwszej puli biletów.
– Dziękujemy za ogromne zainteresowanie – pisali organizatorzy.
Jednocześnie ruszyła druga pula wejściówek. Warto się jednak spieszyć, bowiem również w tym przypadku liczba biletów jest ograniczona.

(oprac. MK)
Czytaj więcej:
Pełczyńska-Nałęcz z workiem pieniędzy w Rzeszowie. Miasto dostało blisko 200 mln zł na e-transport


![Milion papierosów, dwie tony tytoniu i aresztowania. Służby rozbiły nielegalną fabrykę [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/nielegalna-fabryka-papierosow-kas-cbsp0-218x150.jpg)


![“Najtwardsi Strażacy” Polski wyłonieni w Rzeszowie. Dwa dni walki i ogromne emocje [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/najtwardszy-strazak-urzad-marszalkowski-11-218x150.jpg)

![Eksplozja i ogień o poranku. Hulajnoga elektryczna powodem groźnego pożaru w Rzeszowie [ZDJĘCIA, FILM] twardowskiego hulajnoga pożar](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/twardowskiego-218x150.png)
![Gwałtowna nawałnica. Zerwany dach, ewakuacja i burza… w komentarzach mieszkańców [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/stalowa-wola-skutki-nawalnicy-01-1-218x150.jpeg)
![Piekło w zakładzie przetwórstwa drewna. Całonocna bitwa strażaków z żywiołem [ZDJĘCIA] dankros pożar zaklików](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/niedziela-zaklikow-05-218x150.jpeg)





![Rdza już na starcie. Nowy dworzec autobusowy na Podkarpaciu [WIZUALIZACJE]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/mielec-dworzec-autobusowy-wizaulizacje-11-218x150.jpeg)


![35. Rajd Rzeszowski 2026. Wielkie ściganie wraca na Podkarpacie. Znamy trasę i program [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/Rajd-Rzeszowski-2025-fotMaciejNiechwiadowicz0-218x150.jpg)


![Wypadek w Rzeszowie. Nie żyje motocyklista, ulica Sikorskiego częściowo zablokowana [ZDJĘCIA, WIDEO] wypadek-motocyklista-rzeszow-sikorskiego](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/wypadek-smiertelny-motocyklista-rzeszow-05-e1783172418108-218x150.jpeg)







![Które szkoły na Podkarpaciu uzyskały najlepsze wyniki matur? Rzeszów nie jest na czele! [RANKING]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/ekonomik-jaslo-218x150.jpg)




![Ruiny Zamku Sobień znów zachwycają. Historyczna perła Bieszczadów otwarta po renowacji [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/zamek-sobien-otwarcie-218x150.jpg)








