Fot. Patryk Ogorzałek / Rzeszów News. Na zdjęciu rzeszowski e-bilet

Nie czekaj na ostatnią chwilę i już teraz kup nowy bilet semestralny dla swojego dziecka. Możesz to zrobić przez internet lub w Punktach Obsługi Podróżnych.

W sprzedaży jest już dostępny bilet semestralny dla ucznia. Na „starym” bilecie młodzież może jeździć do 31 stycznia. Nowy będzie obowiązywał od 1 lutego do 30 czerwca.

Bilet semestralny uczniowski na wszystkie miejskie linie kosztuje 209 zł. Jeśli zaś chodzi o koszt zakupu biletu zintegrowanego – autobus + pociąg  (Przewozy Regionalne „PolRegio”) – wówczas trzeba liczyć się z wydatkiem na poziomie 302 zł w I strefie i 360 zł w II strefie.

I strefa obejmuje następujące stacje: Rzeszów Główny, Rzeszów Staroniwa, Rzeszów Osiedle, Rzeszów Zwięczyca, Boguchwała, Wisłoczanka, Rzeszów Załęże, Strażów, Rudna Wielka, Świlcza, Trzciana, Rzeszów Zachodni, Miłocin, Zaczernie, Rogoźnica k/Rzeszowa.

Strefa II z kolei obejmuje takie przystanki, jak: Głogów Młp., Będziemyśl, Sędziszów Młp., Krzemienica, Łańcut, Babica, Babica Kolonia, Czudec.

Bilety semestralne dla uczniów do kupienia na ebilet.erzeszow.pl lub www.rtm.erzeszow.pl, w biletomatach stacjonarnych oraz w Punktach Obsługi Podróżnego Zarządu Transportu Miejskiego przy ul. Targowej 1, Grottgera 22, Lisa Kuli 20, Towarnickiego 7, Galerii „Nowy Świat” (ul. Krakowska 20), C.H. Plaza Rzeszów (al. Rejtana 65).

 Do zakupu biletu semestralnego potrzebna jest Rzeszowska Karta Miejska.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama