Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

Masz w szafie ubrania, w których już nie chodzisz? Chcesz odświeżyć swoją garderobę? A może brakuje ci jakiś fajnych dodatków do twojej nowej kreacji? Przyjdź w piątek na Black Friday do Rzeszowskiego Inkubatora Kultury.

Szał na Black Friday opanował także Polskę i Rzeszowski Inkubator Kultury w Rzeszowie. RIK, który ze swej natury jest oryginalny i kreatywny, w piątek (29 listopada) proponuje szaleństwo zakupów, ale w innej wersji – less waste. W piątek w RIK przy ul. Jagielońskiej 24 (budynek Estrady Rzeszowskiej) będzie wielka wymiana ubrań, dodatków, akcesoriów. 

“Kojarzysz te wszystkie rzeczy, które chowasz po kątach, bo albo nie ma na nie miejsca, albo po prostu Ci się znudziły i nie są już potrzebne? Weź je pod pachę i śmiałym krokiem przyjdź do Rzeszowskiego Inkubatora Kultury na piątkową wymianę” – zachęcają do udziału w Black Friday organizatorzy wydarzenia. 

Black Friday w RIK będzie trwał od godz. 18:00 do 21:00. Udział w wydarzeniu jest darmowy. Jeśli chcesz zostać wystawcą, musisz się wcześniej zgłosić, wysyłając maila na adres: kontakt@inkubatorkultury.eu z imieniem i nazwiskiem oraz ilością rzeczy, które chcesz przynieść na wymianę. 

oprac. (jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: