BLACK WEEKS
Reklama

Black Week – wielkie święto wyprzedaży w salonach Pan Materac w Rzeszowie. Promocje i rabaty nawet do 50% od cen regularnych. Wysokiej jakości materace, stylowe łóżka oraz komfortowe akcesoria do sypialni w niezwykle atrakcyjnych cenach. Odwiedź w najbliższym tygodniu salon Pana Materaca i skorzystaj z atrakcyjnych obniżek cen!

Promocje nawet do 50% z okazji Black Week w salonach Pan Materac

Black Week to zyskujące z każdym rokiem na popularności wydarzenie, podczas którego sklepy przeceniają swoje produkty nawet o kilkadziesiąt procent. Jak co roku Pan Materac dołącza do Black Week. Wielkie święto wyprzedaży to idealny moment na zakupy w niezwykle atrakcyjnych cenach. Również w salonach Pan Materac w Rzeszowie wiele produktów dostępnych jest w niższych cenach – nawet o 50% od cen regularnych.

Pełna oferta produktowa Black Week dostępna na: www.panmaterac.pl/black-week-58

Wyprzedaże materacy

W ofercie salonów Pan Materac w Rzeszowie znajdują się produkty cenionych i renomowanych na rynku producentów. Wśród materacy znajdują się m.in. wyroby marki Pan Materac, Hilding, Janpol, Materasso, Mollyflex, Tempur, Gomarco, Magniflex, Curem i wielu innych. Podczas najbliższego tygodnia wyprzedaży Black Week wybrane materace będą dostępne w obniżonych cenach do 50%.

Promocja łóżek

Black Week to również doskonała okazja do zakupu łóżka w salonach Pan Materac. W ofercie znajdują się stylowe i eleganckie łóżka tapicerowane i kontynentalne takich producentów jak New Elegance, New Design, Comforteo czy Bed Design oraz solidne łóżka z wysokiej jakości drewna marki Ekodom i Tartak Meble. W trakcie Black Week wybrane łóżka z oferty salonów dostępne są w promocji do 15%.

Akcesoria do sypialni 

W każdej sypialni potrzebne są również akcesoria jak poduszki, kołdry, prześcieradła, pościele czy ochraniacze. Podczas wielkiego tygodnia promocji wiele niezbędnych akcesoriów do sypialni jest dostępnych w atrakcyjnych cenach – taniej nawet do 20% od cen katalogowych.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Przyjdź do salonów Pan Materac w Rzeszowie i wybierz wyjątkowe produkty do swojej sypialni w korzystnych cenach.

Salony Pan Materac w Rzeszowie:

Salon Pan Materac / Galeria NOVA
ul. Rejtana 67
35-959 Rzeszów
tel.: 887 272 183
e-mail: rzeszow2@panmaterac.pl

www.panmaterac.pl/c/pan-materac-rzeszow-21

Salon Pan Materac
ul. Wyzwolenia 2
35-501 Rzeszów
tel.: 17 307 01 61
e-mail: rzeszow1@panmaterac.pl 

www.panmaterac.pl/c/pan-materac-rzeszow-20

Reklama