KODANO-OPTYK-Black-Weeks-Rzeszow

Black Weeks – trwające właśnie w salonach KODANO Optyk – to czas atrakcyjnych ofert i promocji. Jedna z nich z pewnością przyciągnie uwagę łowców okazji.

Tylko do 2 grudnia br. w salonach KODANO Optyk trwa wyjątkowa promocja „WSZYSTKIE oprawki okularowe za 1 zł”. Jedynym warunkiem skorzystania z oferty jest zakup kompletnych okularów korekcyjnych (oprawki oraz soczewki okularowe).

Oprawki okularowe to ważny element stylizacji

Jesień to doskonały moment, aby zadbać o wzrok i podkreślić swój indywidualny styl przy pomocy najmodniejszych okularów. KODANO Optyk umożliwia klientom wybór spośród różnorodnych modeli i kształtów, dostosowując się do najnowszych trendów mody okularowej. Niezależnie od tego czy ktoś zamierza rozpocząć swoją przygodę z okularami, czy też zastanawia się nad zmianą dotychczasowego modelu i odświeżeniem wizerunku, promocja ,,WSZYSTKIE oprawki okularowe za 1 zł” to szansa na zakup nowych, okularów w atrakcyjnej cenie.

Profesjonalne badanie wzroku wliczone w cenę

Dodatkowo, przy zakupie okularów, profesjonalne badanie wzroku jest wliczone w cenę. To okazja, aby zadbać o swoje oczy bez obciążenia portfela.

Salony KODANO Optyk w Rzeszowie znajdziesz w poniższych lokalizacjach:

  • KODANO Optyk, CH Nowy Świat, tel. 535 856 623
  • KODANO Optyk, Galeria Rzeszów, tel. 533 972 641
  • KODANO Optyk, CH Plaza Rzeszów, tel. 574 057 817

 

Jesień okres, w którym nasz wzrok potrzebuje szczególnej uwagi. Deszczowa aura, krótsze dni oraz przebywanie w ogrzewanych pomieszczeniach wiążą się z dłuższym czasem spędzanym przy sztucznym oświetleniu. Takie warunki mają negatywny wpływ na kondycję wzroku.

Jak uniknąć krótkowzroczności?

Jak w erze powszechnego korzystania z ekranów komputerów, smartfonów i innych urządzeń elektronicznych, zadbać o wzrok jesienią, aby uniknąć coraz częściej występującego zjawiska krótkowzroczności?

Poniżej przedstawiamy kilka rad, które warto zastosować w trosce o komfort naszego widzenia.

  1. Regularne badania wzroku: Regularne kontrole wzroku pozwalają na wczesne wykrywanie problemów wzrokowych, w tym krótkowzroczności. Jesień to doskonały czas, aby sprawdzić stan swojego wzroku i dopasować odpowiednią metodę korekcji. Dla osób z krótkowzrocznością ważne jest noszenie odpowiednich okularów korekcyjnych, ponieważ zapobiega to pogłębianiu się wady wzroku oraz poprawia komfort widzenia.
  2. Odpowiednie oświetlenie: W miarę możliwości korzystajmy z naturalnego światła. Wczesne poranki są idealne do naładowania oczu naturalnym światłem słonecznym, a w jesienne wieczory, ważne jest korzystanie z odpowiedniego oświetlenia. W mieszkaniach i biurach dbaj o odpowiednie oświetlenie sztuczne i unikaj ostrych kontrastów światła. Warto również zaopatrzyć się w okulary korekcyjne z powłoką Blue Blocker, która neutralizuje szkodliwe światło niebieskie emitowane przez różnego rodzaju urządzenia elektroniczne, a także promienie słoneczne.
  3. Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: Noszenie okularów przeciwsłonecznych nawet w pochmurne dni może pomóc w ochronie oczu przed promieniowaniem UV. W przypadku silnego wiatru lub deszczu, warto zabezpieczyć oczy przed zanieczyszczeniami atmosferycznymi.
  4. Właściwa dieta: Pamiętajmy o diecie bogatej w składniki odżywcze korzystne dla wzroku, takie jak witamina A, C, E, luteina i zeaksantyna. Warzywa liściaste, marchewki, brokuły i owoce cytrusowe to tylko kilka przykładów produktów, które warto uwzględnić w codziennym menu.

Skorzystaj z promocji „WSZYSTKIE oprawki okularowe za 1 zł” w salonach KODANO Optyk.

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama