Zdjęcie: Materiały organizatorów

W sobotę, 8 czerwca, Stal Rzeszów zagra z Podhalem Nowy Targ o awans do piłkarskiej II Ligi. Na trybunach zasiądą m.in. głównie bohaterowie Knockout Boxing Night 7. Gala odbędzie się 6 lipca na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. 

Mecz piłkarski (godz. 17:00) Stali Rzeszów z Podhalem Nowym Targ zdecyduje, która drużyna awansuje do II ligi. Stalowcom awans da tylko zwycięstwo nad Podhalem. Zainteresowaniem sobotnim meczem wśród kibiców jest ogromne. 

W przerwie meczu na fanów sportu czeka wielka niespodzianka – na murawę Stadionu Miejskiego wyjdą bohaterowie walki wieczoru gali Knockout Boxing Night 7 – rzeszowianin Łukasz Różański oraz Izu Ugonoh. To doskonała okazja, aby zobaczyć na żywo absolutną czołówkę bokserskiej wagi ciężkiej w Polsce.

– Szykujemy również wiele niespodzianek dla obecnych na stadionie kibiców, w tym 20% zniżkę na zakup biletów. Warto zobaczyć na żywo zmagania obu drużyn, a w przerwie meczu zrobić sobie zdjęcie z bohaterami Knockout Boxing Night 7 oraz kupić bilet na znakomicie zapowiadającą się galę boksu – zapowiadają organizatorzy gali bokserskiej.

Knockout Boxing Night 7 odbędzie się 6 lipca na 75-lecie Stali Rzeszów. W pojedynku wieczoru wystąpi boksujący w kategorii ciężkiej, ulubieniec rzeszowskiej publiczności Łukasz Różański. Naprzeciwko niego stanie wielki talent, znany z atomowego uderzenia –Izu Ugonoh.

Różański – niepokonany na zawodowym ringu zawodnik z Rzeszowa – do tej pory zanotował 10 zwycięstw, z czego aż 9 przez nokaut. Wygrywał m.in. z byłym mistrzem Europy Michaelem Sprottem i byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Albertem Sosnowskim. Teraz przyszedł czas na kolejny sprawdzian!

– Łukasz zawsze dostarcza w ringu wielu emocji i zawsze idzie po nokaut, a poprzednie gale w Rzeszowie pokazały, że u siebie może liczyć na fantastyczny doping. Spodziewamy się naprawdę gorącej atmosfery i ringowej wojny – mówi promotor lipcowej imprezy, Andrzej Wasilewski. 

Przeciwnika Łukasza Różańskiego nie trzeba przedstawiać – popularny „Izu” wraca po blisko rocznej przerwie od boksowania. Ma olbrzymi „głód boksu”, zatem fanów szermierki na pięści czeka niezwykle emocjonujące widowisko!

Podczas siódmej edycji gal z cyklu Knockout Boxing Night dojdzie także do elektryzująco zapowiadającej się konfrontacji pomiędzy utalentowanym Pawłem Stępniem i twardym Markiem Matyją. Pojedynek obu panów to gwarancja najwyższego poziomu bokserskiego i wielkich emocji.

75-lecie Stali Rzeszów zostanie dodatkowo okraszone występem aktualnego Mistrza Europy EBU – Kamila Szeremety, który zawalczy po raz pierwszy od udanej obrony pasa mistrzowskiego (w marcu 2019 pokonał we Francji faworyta miejscowej publiczności – Andrew Francillette).

Ponadto w ringu będziemy mieli okazję zobaczyć występ prawdziwego diamentu bokserskiego – Fiodora Czerkaszyna – który zaliczy tego wieczoru poważny sprawdzian bokserski. Jego przeciwnikiem będzie bardzo solidny Australijczyk – Wes Capper. Zawodnik z Antypodów nie przegrał od trzech lat. Będzie to, z pewnością, najtrudniejszy test dla mierzącego w tytuł Mistrza Świata, Czerkaszyna.

To nie koniec emocji – swój drugi występ na profesjonalnym ringu zaliczy Laura Grzyb, która zmierzy się z doświadczoną zawodniczką z Hiszpanii, a powracający między liny Mateusz Tryc sprawdzi bardzo niewygodnego zawodnika z Białorusi –Ivana Murashkina.

Organizatorzy zapowiadają najwyższy poziom sportowy i organizacyjny oraz kilka niespodzianek dla fanek i fanów – wszystko z okazji okrągłego jubileuszu utytułowanego rzeszowskiego klubu. Bilety są również dostępne na stronie www.eBilet.pl

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama