Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Rzeszów jest kolejnym miastem w Polsce, w którym pojawi się nowa usługa przewozowa. Tym razem zafunduje ją Free Now. 

Free Now jest w ponad 100 europejskich miastach. W Polsce aplikacja działa już w 9. miastach: w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Katowicach (aglomeracja śląska), Łodzi, Poznaniu i we Wrocławiu. Free Now (dawniej myTaxi) jest konkurencją dla aplikacji Bolt. W Rzeszowie z tej formy przewozów korzysta coraz więcej mieszkańców. 

Wkrótce Bolt w Rzeszowie i wszystkie korporacje taxi będą miały konkurenta. To Free Now. – Rzeszów jest jedną z lokalizacji, w których planujemy wystartować w najbliższych tygodniach, natomiast nasza usługa nie jest tam jeszcze oficjalnie dostępna, bo jesteśmy nadal w procesie uruchamiania usługi – mówi Agnieszka Ciesek z Free Now Polska.

– Trwają testy i rekrutacja, pracujemy właśnie nad powiększaniem bazy współpracujących z nami kierowców, aby móc zapewnić dobrą dostępność na start dla mieszkańców – dodaje Ciesek. Dokładny termin uruchomienia aplikacji Free Now w Rzeszowie nie jest jeszcze znany. Mogą do niej przystąpić licencjonowani taksówkarze, ale nie tylko. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama