Zdjęcie: Rzeszowski Dom Kultury
Reklama

Grudniowy cykl imprez świątecznych, które umilą czas oczekiwania na Boże Narodzenie, organizuje Rzeszowski Dom Kultury. Mieszkańcy Rzeszowa mogą wziąć udział w świątecznych warsztatach oraz „II Budziwojskim Kiermaszu Bożonarodzeniowym”.

„WARSZTATY ŚWIĄTECZNEGO RĘKODZIEŁA”

11 grudnia o godzinie 18:00 w RDK filia Budziwój przy ul. Budziwojskiej 194 odbędą się „Warsztaty Świątecznego Rękodzieła” dla dorosłych. Uczestnicy będą mogli stworzyć niepowtarzalne i unikalne stroiki oraz ozdoby świąteczne. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a zgłoszenia przyjmowane są do 10 grudnia. Szczegóły na www.rdk.rzeszow.pl.

WARSZTATY KULINARNE „ŚWIĄTECZNIE I ZDROWO”

14 grudnia o godzinie 18:00 w RDK filia Pobitno przy ul. Konfederatów Barskich 43a odbędą się warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych „Świątecznie i Zdrowo”. Uczestnicy przygotują smaczne, a zarazem proste i zdrowe dania na świąteczny stół. W warsztatowym menu znajdą się piernikowe trufle, napój imbirowy, odżywcza kutia, świąteczny pasztet warzywny oraz inne przysmaki. Koszt udziału w warsztatach wynosi 35 zł od osoby, a zgłoszenia przyjmowane są do 11 grudnia. Szczegóły na www.rdk.rzeszow.pl.

„WARSZTATY ZDOBIENIA BOMBEK CHOINKOWYCH”

15 grudnia o godzinie 11:00 w RDK filia Krynicka przy ul. Krynickiej 1 przeprowadzone zostaną „Warsztaty Zdobienia Bombek Choinkowych” dla dzieci i młodzieży w wieku 7-12 lat. Uczestnicy przygotują własne niepowtarzalne ozdoby świąteczne, które posłużą do ozdobienia domowych choinek. Koszt udziału w warsztatach wynosi 5 zł od osoby, a zgłoszenia przyjmowane są do 13 grudnia. Szczegóły na www.rdk.rzeszow.pl.

„II BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY”

16 grudnia w godzinach 10:00-16:00 w RDK filia Budziwój przy ul. Budziwojskiej 194 odbędzie się druga edycja „Budziwojskiego Kiermaszu Bożonarodzeniowego”. Wystawcy zaprezentują swoje usługi oraz przygotowane przez nich towary i ozdoby świąteczne. W programie imprezy znajdą się także rodzinne warsztaty tworzenia ozdób świątecznych, wspólne dekorowanie choinki bożonarodzeniowej, występy zespołów ludowych oraz prezentacje uczestników zajęć artystycznych z Rzeszowskiego Domu Kultury w świątecznych aranżacjach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: