Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Branża logistyczna potrzebuje wykwalifikowanych pracowników. Dlatego rzeszowska Akademia IT Sagitum prowadzi szkolenia dla tych, którzy chcą się dowiedzieć, jak działa logistyka magazynowa, pracować jako konsultanci systemów WMS i tych, którzy chcą się przebranżowić.

Szkolenie „Poznaj WMS! – systemy do zarządzania i obsługi magazynu” trwa 4 dni.  Prowadzi je praktyk systemów do zarządzania magazynem, który dzieli się wiedzą z zakresu logistyki magazynowej, klasyfikowania i obsługi #WMS oraz przebiegu wdrażania WMS na przykładzie #ComarchWMS i #ExpertWMS.

Zdobyta wiedza przyda się także osobom zajmującym się wdrażaniem systemów WMS oraz doradcom biznesowym, którzy szukają rozwiązań IT.

– Nabór na szkolenia odbywa się w trybie ciągłym. Gdy zbierze się grupa 8-12 osobowa,  uruchamiamy zajęcia on-line. Szkolenie kończy się egzaminem, a po jego zdaniu uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające zdobyte kompetencje – mówi Anna Sroka, odpowiedzialna za projekt Akademia IT Sagitum.

Kurs jest współfinansowany z funduszy unijnych, dlatego dla osób o niskich kwalifikacjach, powyżej 50. roku życia, niepełnosprawnych i posiadających Kartę Dużej Rodziny, szkolenie jest bezpłatne. Pozostali muszą zapłacić 309,30 zł. Zapisy odbywają się za pośrednictwem sagitum.pl. Formularz rekrutacyjny znajdziecie TUTAJ. 

(la)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama