Reklama

W najbliższy piątek (3 października) w rzeszowskim klubie Vinyl wystąpi jeden z najbardziej znanych obecnie zespołów rockowych z Rzeszowa – grupa Brown. Zagrają także Venflon i The Crows.

[Not a valid template]

 

Brown istnieje od 2001. W swojej twórczości nawiązuje do nurtów muzyki rockowej popularnych w latach 80. i 90. W 2007 podczas festiwalu Union of Rock w Węgorzewie zespół zdobył nagrodę publiczności, a ponadto Marcin Sułek został wyróżniony jako najlepszy wokalista, zaś Paweł Rączy otrzymał nagrodę dla najlepszego gitarzysty.

Zespół wielokrotnie gościł w różnych rozgłośniach radiowych, m.in. w „Trójce” Polskiego Radia, Radiu Rzeszów, Eska Rock. Brown występował u boku takich grup jak Coma, Dżem, T. Love, a nawet Anathema.

Venflon powstał w 2003 w Warszawie. 2 lata później ich utwór „Człowiek” zdobył I miejsce w październikowym wydaniu Bislisty w Bis Polskim Radiu. Zespół występował na festiwalach, m.in. Eko Union of Rock 2008 w Węgorzewie, czy Hunterfest 2008. W 2011 został oficjalnym partnerem akcji „Poland Loves System Of A Down”, w ramach której nagrał cover piosenki „Boom”.

The Crows to lubelska formacja grająca energicznego rocka z elementami rocka progresywnego i orientu.

Klub Vinyl. Ul. Piłsudskiego 31

Start: 19:00

Wstęp: 20 zł

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: