Reklama

Czytelnicy Rzeszów News informują nas o tym, że z rzeszowskich kranów płynie brudna woda. Czekamy na Wasze sygnały.

„Ferencowa ciepła woda, piątek o godz. 16:00 na ul. Dąbrowskiego 79. To jest walka z wiatrakami. W MZBM jest nowa administracja, która nawet nie chce zrobić badań wody na koszt administratora, tylko każe mieszkańcom płacić za te badania.

Twierdzi, że woda jest zdatna do picia i czysta. A kiedy przyjeżdżają służby techniczne, woda jest już faktycznie czysta, bo zdąży pokrążyć po instalacji. A potem wszyscy zgodnie twierdzą, że problem zniknął” – napisała do nas pani Magdalena, Czytelniczka Rzeszów News, która przesłała nam zdjęcie.

Na Waszych osiedlach także z kranów płynie brudna woda? Piszcie na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. Czekamy również na Wasze zdjęcia.

List przesłał nam także pan Łukasz.

„U mnie na Dominikańskiej jest podobny problem. Czasami puszczam wodę w łazience, chcę sie umyć i mam z tym problem, gdyż leci zasyfiona woda i administracja nic z tym nie robi. Nie dzieje się to zawsze, aczkolwiek jest to loteria. Czasami kilka dni pod rząd rano, czasami pod rząd popołudniu. Czasami przez tydzień/dwa/trzy nic się nie dzieje i kiedy człowiek myśli, że w końcu zostało to naprawione to jest niezbyt miły zawód po zapomnieniu problemu, kiedy on jednak wraca”.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. Nie dość, że ściek to jeszcze zamulony..
    Winny nie jest Kraków tylko władze Rzeszowa, które zwalają winę na Kraków. Zalew na ścieku Wisłok zamula się od dawna, było więc sporo czasu na uruchomienie źródeł alternatywnych w postaci ujęć głębinowych..

  2. Nagrajcie choćby gupią komórką jak z kranu cieknie woda. W jednym nieciętym kadrze za pełną szklanką tej wody postawcie białą kartkę z bloku tak żeby widz mógł sam ocenić.

    I to jest dowód.

    Bo teraz widzę tylko że ktoś ma niedopitą herbate w brudnej szklance

  3. Przecież już o tym było. Naukowcy zbadali powód brudnej wody w rzeszowskich kranach i winne zamulenie Wisłoka. A za akwen odpowiada krakowska spółka. Kraków nie wyda na Rzeszów ani złotówki więc musicie się przyzwyczaić. Co może zrobić Rzeszów jeśli nie jest właścicielem? Już były próby z tego co w mediach pisali. Ale jak wspomniałem krakusy to centusie

Comments are closed.