Zdjęcie: materiały partnera Brzezóvka

Kompleks Turystyczny BRZEZÓVKA zainaugurował nowy sezon 2022 wieloma fantastycznymi nowościami wśród atrakcji na każdej ze stref. Już przed otwarciem sezonu mieliśmy szansę obserwować posty dodawane na portalach społecznościowych i teraz w trakcie trwania sezonu możemy już bez przeszkód bawić się i korzystać z oferowanych urządzeń i atrakcji.

Jeszcze pachnący nowością wodny plac zabaw „Blue Shark” z mnóstwem bezpiecznych zjeżdżalni to raj dla najmłodszych oraz nieco większych dzieci. Z kolei Tropikalna Wyspa kusi gorącym piaskiem, palmami i wygodnymi leżakami.

Bezpieczne brodziki z wodnymi atrakcjami, zjeżdżalnie, natryski i odprężająca muzyka pozwalają nam się zrelaksować i nacieszyć letnią aurą.

 

Nowości znajdziemy również na strefie Placu Zabaw, gdzie w tym roku szczególnie zadbano także i o dorosłych. Do wspólnej zabawy warto wybrać się  do nowego Parku Trampolin, gdzie zabawa z rodzicami na świeżym powietrzu to naprawdę fajna sprawa. W cieniu drzew usytuowany jest mini golf czyli coś dla bardziej cierpliwych i wytrwałych. Każda atrakcja to coś nowego, innego, niosącego radość i dziecięcy uśmiech. Wykopaliska ze szkieletem dinozaura, bujaczki dla najmłodszych, dmuchańce. kolejki dla maluszków, trampoliny i milusińskie króliczki.

 

Dla lubiących motoryzację znajdziemy aż trzy rodzaje gokartów dla różnych grup wiekowych.

Większość atrakcji Placu Zabaw usytuowana jest w cudownej przestrzeni, w cieniu drzew i sąsiedztwie krzewów oraz roślin ozdobnych podkreślających piękno okolicznej przyrody.

W parku historycznym mamy możliwość zarówno zabawy jak i edukacji. Ścieżka wśród figur dinozaurów i innych zwierząt z późniejszych epok a później i postaci charakterystycznych dla danych czasów to fantastyczny sposób na naukę poprzez zabawę. Kusze, łuki i nowy dwupoziomowy park linowy to gratka dla małych ale odważnych fanów wspinaczki.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!
Zdjęcie: materiały partnera Brzezóvka

Obiekt organizuje różne konkursy na facebooku oraz na Instagramie w których nie tylko wygrana ale i udział są zwykle nagradzane, tak więc naprawdę warto spróbować swoich sił i kreatywności.

Jeśli szukacie odpowiedniego miejsca na zrealizowanie bonu turystycznego to mamy dobrą wiadomość, gdyż obiekt ten realizuje Bony Turystyczne, a w kwestii wycieczek szkolnych i przedszkolnych to oferta BRZEZÓVKI w 100% spełnia oczekiwania grup zorganizowanych zarówno w kwestii oferty edukacyjnej, rozrywkowej jak i gastronomicznej.

Widzimy jak stale rozwijający się obiekt wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów wprowadza szereg innowacyjnych rozwiązań zarówno w organizacji obiektu jak i w kwestii dbałości o środowisko.

Kompleks BRZEZÓVKA otwarty w lipcu i sierpniu od 11.00 do 19.00

Cennik, godziny otwarcia, opisy atrakcji i wiele innych przydatnych informacji znajdziemy na www.brzezovka.pl, natomiast najświeższe informacje, konkursy, różne ciekawostki oraz przypominajki dostępne są na bieżąco na Facebooku.

Zapraszamy!

Reklama