Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

BSH, producent sprzętu gospodarstwa domowego, zwiększa produkcję w fabryce w podrzeszowskim Głogowie Małopolskim. Szuka 100 dodatkowych pracowników.

BSH (dawny Zelmer) poszukuje głównie pracowników do produkcji, ale również inżynierów, którzy zajmą się badaniami i projektowaniem nowych modeli urządzeń. BSH w Głogowie Młp. produkuje kapsułkowe ekspresy do kawy, maszynki do mielenia i odkurzacze.

Sprzęt marek Bosch i Siemens trafia do klientów głównie z Europy Zachodniej, ale również z innych regionów świata oraz z Polski.

– Rozwijamy fabrykę w Głogowie Małopolskim, wprowadzamy nowe technologie i zwiększamy produkcję. W ubiegłym roku z naszych linii produkcyjnych zjechały ponad dwa miliony urządzeń – mówi Richard Dalacker, dyrektor oddziału BSH w Rzeszowie.

Nowi pracownicy zostaną początkowo zatrudnieni na podstawie umowy o pracę tymczasową z perspektywą na zatrudnienie bezpośrednio przez BSH.

Firma poszukuje również ponad 40 inżynierów, konstruktorów i specjalistów, którzy będą pracowali nad nowymi technologiami. BSH zatrudni bezpośrednio pracowników do działów badań i rozwoju, zarządzania jakością, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zakupów.

Wszystkich zainteresowanych pracą w produkcji, BSH zaprasza do kontaktu pod numerami telefonu: 604 530 370 (Manpower), 502 298 358 (Job Impulse), 661 307 701 (Randstad). Wszystkie oferty pracy są też dostępne na stronie karierabsh.pl.

W ostatnim czasie BSH zaczął produkować nowy model ekspresu Tassimo, podrzeszowska fabryka staje się głównym dostawcą tych ekspresów w Europie. Firma uruchomiła też produkcję nowego odkurzacza bezworkowego, który zaprojektowano w Głogowie Młp. 

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama