BSH

BSH, producent AGD marek Bosch i Siemens, zaprasza absolwentów wyższych uczelni na płatne międzynarodowe staże w różnych działach i lokalizacjach BSH. Rekrutacje trwają do końca lutego. Każdy uczestnik programu Global Graduate Accelerator, który ukończy staż z pozytywną oceną, otrzyma propozycję zatrudniania w BSH.

Międzynarodowy program staży w BSH

Absolwenci zakwalifikowani do programu Global Graduate Accelerator odbędą roczne staże w różnych działach i lokalizacjach BSH, które sami wybiorą. Każdy z uczestników spędzi od trzech do czterech miesięcy w Monachium, gdzie znajduje się główna siedziba Grupy BSH.

Następnie stażysta będzie przez podobny okres zdobywał doświadczenie w jednej z niemieckich lokalizacji produkcyjnych BSH, a w trzecim etapie wybierze się do wybranego przez siebie kraju. Mogą to być: Polska, Hiszpania, Turcja, Izrael, Niemcy, Słowenia lub Holandia.

Podczas całego programu stażystą będzie opiekował się doświadczony mentor. Stażyści będą otrzymywali wynagrodzenia oraz środki na pokrycie kosztów zakwaterowania.

BSH
Zdjęcie: BSH Global Graduate Accelerator

Kogo poszukuje BSH?

BSH zaprasza na staże absolwentów wyższych uczelni, którzy niedawno ukończyli studia i są na początku swojej zawodowej kariery. Poszukiwani są absolwenci różnych kierunków i uczelni, którzy nie mają jeszcze dużego doświadczenia zawodowego.

Oferta staży w ramach Global Graduate Accelerator obejmuje działy marketingu i sprzedaży, IT i technologii cyfrowych, administracji biznesu, działalności operacyjnej i zarządzania. Na kandydatki i kandydatów czeka kilkanaście miejsc.

Zdjęcie: BSH Global Graduate Accelerator

Oferta stażu jest dostępna na stronie BSH (link).

Więcej informacji o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego:

bsh-group.com/pl/

linkedin.com/company/bsh-poland/

facebook.com/bshgroup.polska/

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama