Zdjęcie: Krosno112.pl

200 tys. zł w kilka godzin wydał „Budda”. W Rzeszowie płacił rachunki kierowców za paliwo. Podrzucił też kosztowną skrzynię pod Dom Dziecka w Długiem. 

O sobotniej akcji „Buddy”, znanemu youtuberowi (prowadzi kanał Budda TV o motoryzacji), było głośno przez cały weekend. W południe, jak informowaliśmy, „Budda”, znany też ze swojej hojności, doprowadził do 7-kilometrowych korków na obwodnicy Rzeszowa.

24-letni Kamil Labudda, bo tak się nazywa „Budda”, wcześniej ogłosił w mediach społecznościowych, że będzie płacił rachunki za paliwo tym, którzy zatankują samochód na stacji paliw „Watkem” przy al. Armii Krajowej w Rzeszowie. 

Zainteresowanie było ogromne. „Budda” na nieswoje paliwo wydał ok. 100 tys. zł.

Zdjęcie: Czytelnik Rzeszów News

Skrzynia pełna niespodzianek

Ale to nie jedyny jego gest hojności z sobotniej wizyty na Podkarpaciu. Tego samego dnia całą Polskę obiegła wiadomość, że przed Domem Dziecka w Długiem w gminie Jedlicze (pow. krośnieński) ktoś zostawił tajemniczą skrzynię. 

Skrzynia była opleciona łańcuchem, była na niej kartka z napisem: „Proszę się nie bać. Paczka to darowizna. Nic groźnego”. Rano nieznana osoba skontaktowała się z redakcją Krosno112.pl. Przekazała, że skrzynię można otworzyć wpisując do kłódki kod 7777.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Przedstawiciele Krosno112.pl byli zaskoczeni. O niecodziennym telefonie powiadomili policję, bo obawiali się, że w skrzyni może być coś niebezpiecznego. Skrzynię sprawdzili pirotechnicy. Bomby nie było, skrzynia była wypełniona słodyczami i gotówką – 100 tys. zł!

Zdjęcie: Krosno112.pl

Pieniądze zostały zdeponowane, będą wykorzystane przez dyrekcją Domu Dziecka w Długiem na potrzeby działalności placówki.

Wszyscy zaczęli się zastanawiać, kto zostawił tak kosztowną skrzynię. Pierwsze tropy, że darczyńcą też jest „Budda” prowadziły do kodu 7777. „Budda” opublikował na Instagramie zdjęcie. Stojąc przed lamborghini, trzymał czeską rejestrację z numerem 777.

Aby zakończyć domysły, kto podrzucił skrzynię ze słodyczami i pieniędzmi pod Dom Dziecka, w końcu sam youtuber napisał na Twitterze: „Skrzynka pełna Cashu aż po brzegi!!!!”, dołączając emotikonkę z workiem pieniędzy. 

 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama