Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

44-letni obywatel Bułgarii odpowie za sprzedaż odzieży z podrabianymi znakami towarowymi znanych producentów. Namierzono go na bazarze przy ulicy Dworka w Rzeszowie.

W minioną niedzielę policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie dowiedzieli się, że na bazarze przy ul. Dworaka jeden ze sprzedawców handluje podrobioną odzieżą znanych światowych marek. Okazał się nim 44-letni obywatel Bułgarii.

Policjanci zabezpieczyli 267 sztuki odzieży. – Wyroby były oznaczone podrobionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie wyroby cechowały się niską jakością użytych do produkcji materiałów oraz niską jakością wykonania. Odpowiednio niska była również cena sprzedawanej odzieży – informuje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik KMP.

Funkcjonariusze skontaktowali się z przedstawicielami pokrzywdzonych producentów, przyjęli od nich wnioski o ściganie oraz wszczęli postępowanie przygotowawcze. Bułgarowi za obrót podrobionymi artykułami znanych światowych marek grozi do 2 lat więzienia.

Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: