Reklama

CAR FOR YOU to firma która powstała w marcu 2013 roku. Początkowo flota liczyła samochody, obecnie jest to ponad 600 aut w różnych oddziałach w całym kraju.

Na przestrzeni ostatnich lat można zauważyć większe zainteresowanie związane z wynajmem samochodu z wypożyczalni. Z tego rozwiązania mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Wypożyczalnia daje możliwość przekazania pojazdu w formie wynajmu:

  • krótkoterminowego (na kilka dni)
  • długoterminowego (miesięcy / lat)
Wynajem dla klientów indywidualnych

Wynajem samochodu na dni jest szczególnie popularny w przypadku klientów indywidualnych, którzy co prawda posiadają własny samochód, jednak nie mogą aktualnie z niego skorzystać, na przykład przez pobyt pojazdu u mechanika. Zwykle czas naprawy nie jest dłuższy niż kilka dni, jednak ilość obowiązków i konieczność regularnego podróżowania sprawiają, że wypożyczenie jest najbardziej optymalnym wyborem.

Wynajem dla firm

Długoterminowy wynajem samochodu w wypożyczalni jest często wybierany przez firmy. Przedsiębiorcy nieraz nie chcą kupować auta, jednak pragną korzystać z nowoczesnych i niezawodnych pojazdów, które przy okazji mają ubezpieczenie OC i AC. Długi termin najmu wpływa również na zmniejszenie kosztów usługi.

Wynajem do codziennego użytku

Wynajem aut cieszy się popularnością z wielu powodów. W niektórych przypadkach przyczyną jest brak konieczności codziennego podróżowania tym środkiem transportu, na przykład z powodu dobrych połączeń komunikacji miejskiej w miejscu zamieszkania. W takiej sytuacji utrzymywanie własnego auta jest mało opłacalne, zwłaszcza biorąc pod uwagę rosnące koszty obowiązkowego ubezpieczenia.

Nadal jednak mogą się pojawiać momenty, w których pojazd się przyda – takie jak konieczność zrobienia większych zakupów czy wyjechania poza miejsce zamieszkania. Okresy świąteczne oraz wydarzenia okolicznościowe są również dobrym momentem na skorzystanie z oferty wypożyczalni.

Wynajem w celach biznesowych

Wynajem samochodu jest także wskazany, kiedy dana osoba wyjeżdża w celach biznesowych na kilka dni, nie mając dostępu do własnego auta. Takie podróże często wymagają przeprowadzenia wielu spotkań, a wypożyczony pojazd znacznie je ułatwi.

Wynajem dla turystów

Nie da się zapomnieć, że wynajem aut jest także często wykorzystywany przez turystów, którzy do głównego miejsca docelowego wycieczki dojadą np. pociągiem i będą chcieli w wygodny sposób zwiedzić okoliczne atrakcje, nie rezygnując z komfortu podróżowania samochodem. Nieprzypadkowo wypożyczalnie często mają swoje siedziby w pobliżu lotnisk czy dworców.

Wynajem w celach turystycznych

Nie zawsze dysponujemy autem które spełnia nasze oczekiwania podczas planowania wakacji. Okazuje się wtedy, że konieczny jest pojazd z dużym bagażnikiem albo większą ilością miejsc. Dzięki bogatej ofercie wypożyczalni z pewnością można wybrać auto, które będzie potrzebne np. na weekend majowy czy dłuższe wakacje.

Warto zaznaczyć, że wypożyczane samochody w Car for you poddawane są regularnym przeglądom technicznym, auta są zadbane poprzez systematyczną pielęgnacje oraz  dezynfekowanie wnętrza. W ofercie zwykle nie znajdują się pojazdy starsze niż 5 lat. Wpływa to na komfort jazdy, a przede wszystkim bezpieczeństwo klientów.

Dlaczego wynajem aut cieszy się coraz większą popularnością? – sprawdź!

W marcu 2022 roku powstał nowy oddział CAR FOR YOU w Rzeszowie który prężnie się rozwija.

Jeżeli interesuje Cię krótko – lub długoterminowy wynajem aut, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Rezerwacje mailowe / e-mail: carforyou.rzeszow2@gmail.com

Kontakt: 792 793 580        Facebook       www.carforyou.com.pl

 

Reklama