Zdjęcie: Materiały prasowe

Jeśli marzyłaś o karierze modelki, ale nijak nie udało ci się nigdy osiągnąć rozmiaru „zero”, to mamy dla ciebie bardzo dobrą wiadomość. Rzeszowska galeria handlowa Millenium Hall poszukuje modelek w rozmiarze 42 do pokazu mody plus size.

„Pokochaj swoje krągłości i pokaż je innym! Nie nosisz rozmiaru 36? Bardzo dobrze! Takich kobiet szukamy! Weź udział w castingu, przejdź niezwykłą metamorfozę i zaprezentuj się podczas urodzinowego pokazu mody wraz z Dorotą Wellman i Rafałem Maślakiem w Millenium Hall” – zachęcają organizatorzy pokazu. 

Dorota Wellman to znana dziennikarka, jest jedną z prowadzących program „Dzień Dobry TVN”, a Rafał Maślak to Mister Polski 2017. 

Jak wziąć udział w pokazie mody? Wystarczy przesłać formularz wraz ze zdjęciem twarzy i sylwetki na adres: konkurs@milleniumhall.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku Millenium Hall do wtorku (3 października).

Dlaczego warto? „Bo która z Pań nie chciałaby otrzymać wybranej przez siebie sukienki o wartości nawet tysiąca złotych oraz kosmetycznych upominków?” – pytają retorycznie organizatorzy. „Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś! Pokaż jak być dumną z plus size!” – dodają.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Na panie, którym uda się dostać miejsce w pokazie, czeka również metamorfoza – nowa fryzura, piękny makijaż, ładnie zrobione paznokcie, a przede wszystkim stylizacje, które ukryją wszelkie mankamenty sylwetki, a wyeksponują jej atuty.

Pokaz mody plus size i metamorfozy odbędą się 15 października podczas szóstych urodzin Millenium Hall.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama