Chcesz być w grupie tanecznej, która będzie reprezentowała Rzeszów podczas ogólnopolskich mistrzostwo? Przyjdź na casting do reprezentacyjnej grupy tanecznej Rzeszowskiego Dom Kultury.

Głównym zadaniem nowej grupy tanecznej będzie reprezentowanie Rzeszowskiego Domu Kultury oraz miasta Rzeszowa podczas ogólnopolskich mistrzostw. W programie zespołu obecne będą zajęcia z akrobatyki, tańca klasycznego i techniki tanecznej show dance, a za jego szkolenie i przygotowanie będą odpowiedzialne trzy instruktorki: Karolina Słonka, Oksana Kostoń-Vailo oraz Eliza Kaplita-Wójcik.

Karolina Słonka to instruktor, choreograf i magister sztuki. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny II-go stopnia z zakresu tańca współczesnego pod patronatem Ministerstwa Kultury oraz Kurs Choreografii Scenicznej w Krakowie. Od kilku lat jest choreografem zespołu Scena Tańca Colibri związanego z Rzeszowskim Domem Kultury, który jest laureatem licznych nagród, w tym zdobywcą II miejsca i dyplomu za oryginalność choreografii na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Orfeusz we Włoszech.

Oksana Kostoń-Vailo to instruktor tańca nowoczesnego, tańca klasycznego oraz belly dance. Jest absolwentką Wydziału Choreografii Wyższej Szkoły Sztuki w Melitopolu na Ukrainie. Obecnie jest instruktorem i choreografem w Rzeszowskim Domu Kultury oraz na Uniwersytecie Rzeszowskim. Była założycielką Zespołu Tańca Brzucha „GUSSEL” (mistrz Polski Belly Dance Show Mix) oraz zespołu „StuDance”.

Eliza Kaplita-Wójcik to instruktor akrobatyki sportowej. Jest medalistką Mistrzostw Polski Juniorów oraz Seniorów, Mistrzostw Europy oraz Świata w Akrobatyce Sportowej. Ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim. Obecnie pracuje jako trener w klubie UKS Akrobata Łańcut.

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na casting dzieci i młodzież w wieku od 7 lat mające doświadczenie taneczne. Odbędzie się on 16 września o godz. 18:00 w RDK filia „Staromieście” przy ul. Staromiejskiej 43a. Szczegółowe informacje na temat grupy reprezentacyjnej uzyskać można pod numerem telefonu: 693 226 257. Liczba miejsc jest ograniczona.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama