Zdjęcie: Materiały TVN
Reklama

Do 9 lutego trwają zgłoszenia osób z Rzeszowa i okolic, które chcą wystąpić w popularnym programu kulinarno-rozrywkowym „Ugotowani” na antenie TVN. 

– Zależy nam na osobach ciekawych świata i lubiących wyzwania. Chcemy, aby w programie spotkały się osoby z przeróżnych środowisk, które gotują swoją ulubioną kuchnię, mają energię i chęć przeżycia przygody – mówi Justyna Turewicz z redakcji „Ugotowani”. 

Zasady programu są niezmienne. Czwórka uczestników spotyka się na kolacjach, które składają się z 3 dań: przystawki, dania głównego i deseru. W trakcie wieczoru gospodarz swoim gościom proponuje również jakąś dodatkową atrakcję.

Gdy cała kolacja się zakończy uczestnicy w drodze powrotnej oceniają cały wieczór. Mogą przyznać od 0 do 10 punktów. Ten gospodarz wieczoru, który zebrał najwięcej punktów, wygrywa 5 tys. zł.

Redakcja „Ugotowanych” poszukuje na casting osób z Rzeszowa i okolic (do 30 km), które chciałyby wystąpić w programie. – Szukamy przede wszystkim osób, które mają energię i nie są zawodowymi kucharzami – podkreśla Justyna Turewicz. 

Pierwszym etapem castingu jest rozmowa telefoniczna, autorzy programu umawiają się na nią na konkretny dzień i godzinę (między 10:30 a 15:30 ), rozmowa trwa około 15-20 minut.

Następnie na kolegium redakcyjnym wybierana jest osoba, do której przyjedzie ekipa  programu na drugi etap castingu z kamerą na 45 minut. Dokładne terminy castingów nie są jeszcze znane. – Szukamy osób na jesień 2018 – dodają przedstawiciele „Ugotowanych”. 

Każda osoba dostaje od producentów programu 250 zł na zakupy na kolację. Nagranie do programu trwa 5 dni. TVN zapewnia uczestnikom transport pomiędzy kolacjami. Casting do „Ugotowanych” trwa do 9 lutego 2018 roku. Swoje zgłoszenia można przesyłać na adres Justyny Turewicz: j.turewicz@tvn.pl lub dzwoniąc na numer: 516 444 539.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama