Czy rzeczywiście chodzi tu o odchudzanie? – Dostosowane przez dietetyka, według indywidualnych potrzeb, całodzienne wyżywienie, w rozbiciu na 5 posiłków jest dostarczane klientom w godzinach porannych pod wskazany adres – mówi Małgorzata Kuliga z Podkarpackiego Cateringu Dietetycznego Zielona Terapia.

Cały dzień nie jesz a tyjesz?

„Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie jako smakujesz, aż się zepsujesz…” Jest to wiekowa prawda, o której uczy się każdy, chodząc do szkoły. A co potem? Życie mknie do przodu, a my nie zastanawiamy się nad tym jak ważne dla naszego organizmu jest zdrowe odżywianie.

W pośpiechu spożywamy mało wartościowe, „śmieciowe” jedzenie, tłumacząc się brakiem czasu. Duży odsetek Polaków nie stosuje zdrowej diety i nie wprowadza zdrowych nawyków żywieniowych do swoich rodzin.

Karygodne jest to, że pierwszy posiłek spożywamy dopiero po powrocie z pracy. Wpływa to fatalnie na nasze zdrowie. Żołądek, przez większość dnia pozbawiony wartości odżywczych, kurczy się, co w połączeniu ze stresem i ciągłym pośpiechem, który towarzyszy nam codziennie, ma zgubne skutki. Gdy wieczorem dostarczamy naszemu organizmowi całodzienną porcję jedzenia, nie jest on w stanie tego przetrawić i odkłada  zapasy tłuszczu w niepożądanych miejscach. 

Jedz dużo i chudnij

Osoby z mojego otoczenia ciągle dziwią się, że ja tak często jem, a jestem szczupła. Cały sekret tkwi w racjonalnym i regularnym dostarczaniu naszemu organizmowi wartości odżywczych, według zróżnicowanej diety.

Wiele osób twierdzi, że nie jest w stanie zmienić swoich nawyków żywieniowych, jednocześnie utrzymując, że oddaliby wszystko, aby być zdrowym. Jest to niekonsekwencja, którą bardzo trudno mi zrozumieć. Często odnoszę wrażenie, że o rzeczy materialne staranniej dbamy, niż o własne zdrowie. Czyż nie tankujemy swojego samochodu lepszym, wartościowszym paliwem, chcąc utrzymać go w dobrej kondycji technicznej i przedłużyć jego żywotność?  

Odżywiaj się mądrze a będziesz zdrowy

Głównym celem Cateringu Dietetycznego Zielona Terapia jest niesienie pomocy osobom chorym na cukrzycę, cierpiącym na choroby układu krążenia, choroby jelita grubego, nowotwory, otyłość, różne nietolerancje pokarmowe, alergie, zaburzenia żywieniowe, takie jak anoreksja, czy bulimia i wiele innych. Dolegliwości te wywodzą się bowiem ze złego odżywiania i tylko poprzez zmianę nawyków żywieniowych mogą być skutecznie leczone. 

Catering Dietetyczny Zielona Terapia 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dostosowane przez dietetyka, według indywidualnych potrzeb, całodzienne wyżywienie, w rozbiciu na 5 posiłków jest dostarczane naszemu klientowi w godzinach porannych pod wskazany adres. Wystarczy spożywać określone porcje w odstępach trzygodzinnych i nie tracić czasu na gotowanie, czy też  robienie zakupów spożywczych.

Z nami zdrowe odżywianie jest dziecinnie proste, a chociaż wcale nie chodzi tutaj o odchudzanie, to nasi klienci bardzo szybko tracą na wadze, niekiedy 10 kg w ciągu pierwszego miesiąca.

Dieta dla każdego

Każdy znajdzie w Cateringu Dietetycznym Zielona Terapia odpowiednią dla siebie dietę. W ofercie znajduje się:

  • dieta standardowa
  • dieta wegetariańska
  • bez laktozowa
  • bez glutenowa
  • dla sportowców
  • i inne

Pewnie martwi Cię, ze nasze posiłki są niesmaczne. Sprawdź co serwujemy klientom, na naszej stronie www.zielonaterapia.com w zakładce galeria, lub zaobserwuj na  Facebooku www.facebook.com/ZielonaTerapiaCatering/, instagramie www.instagram.com/zielona.terapia/

Zapraszamy również do zakupu w naszym sklepie zielonaterapia.com/sklep/ książki kulinarnej, która zawiera zestaw naszych przepisów, według których można samodzielnie przygotować smaczne i zdrowe dania.

Jeśli masz jeszcze wątpliwości zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Tel. 577 716 290

Zapraszamy! Małgorzata Kuliga – Podkarpacki Catering Dietetyczny Zielona Terapia

Smaczny i wygodny sposób na zdrowie 🙂

 

 

Reklama