Zdjęcie: Materiały FlyWall - Centrum Wspinaczkowe
Reklama

800 m kw przestrzeni wspinaczkowej i najwyższą ściankę na Podkarpaciu do dyspozycji będą mieli ci, którzy przyjdą do Centrum Wspinaczkowego “FlyWall” w Rzeszowie. Oficjalne otwarcie w sobotę 17 sierpnia połączone z Dniem Otwartym.

– Tworzymy centrum wspinaczkowe, które w naszym regionie jest jedynym obiektem o takim charakterze. To przestrzeń dla profesjonalnych wspinaczy, a także osób, które jeszcze nigdy nie doświadczyły wspinania – twierdzi Grzegorz Starzak z FlayWall. 

W sobotę, podczas oficjalnego otwarcia, FlyWall będzie czynne od 10:00 do 18:30. FlyWall znajduje się przy ul. Siemieńskiego 14, gdzie wcześniej był pierwszy FlyPark Rzeszów.

FlyWall to 800 m kw przestrzeni wspinaczkowej i najwyższa ścianka na Podkarpaciu – 11,5 m wysokości. Atrakcje podzielono na kilka stref. We FlyWall jest 530 m m kw ścianki wspinaczkowej, 230 m kw boulderowni, strefa Fun Climbing dla dzieci (8 torów) oraz inne strefy m.in street workout, strefa do jogi, stretchingu, fitnessu.

Sobotnie oficjalne otwarcie to także Dzień Otwarty we FlyWall. Aby wziąć udział w bezpłatnych atrakcjach, należy się wcześniej zarejestrować – TUTAJ.

Zdjęcie: Materiały FlyWall – Centrum Wspinaczkowe

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: