Niekwestionowana gwiazda internetu wraca do Rzeszowa. Już w najbliższy piątek (30 stycznia) CeZik i KlejNuty zagrają w Bar/Lokalu przy ul. 3 Maja.

CeZik, czyli Cezary Nowak, urodził się 30 lat temu w Gliwicach. Od dziecka brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Sześć lat temu swoją twórczością zaczął się dzielić użytkownikami w sieci. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik” oraz „KlejNuty”. Dotychczas opublikował na nich kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilka milionów razy.

Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 100 milionów odsłon, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w internecie.

Program, który artysta przygotował na trasę, w ramach której odwiedzi m.in. Rzeszów zatytułowany jest „Kameralny Akt Solowy”. To zmaterializowana wersja CeZika, wypełniona muzyką i obrazem. Na koncercie usłyszeć będzie można wszystkie dotychczasowe produkcje, w specjalnie na tę okazję zaaranżowanych wersjach.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Czasem gitara zabrzmi jak kontrabas, a nieraz klawisze zmieniają się w saksofon. Nie brakuje również rytmicznie dudniącej perkusji.

Początek występu o godz. 19:00. Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż) i 35 zł (w dniu koncertu) do nabycia w klubie Bar/Lokal przy ul. 3 Maja 13.

eMKa

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama