„Chcesz się bawić? Zadzwoń!” w Filharmonii Podkarpackiej ze znanymi aktorami

Twórcy spektaklu „Mayday 2” i „Szalone Nożyczki” zapraszają na kolejny światowy hit pt. „Chcesz się bawić? Zadzwoń!”. 2 kwietnia w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Mamy dla Was podwójne zaproszenie. 

 
 
 
„Chcesz się bawić? Zadzwoń!” to prawdziwa komediowa uczta pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru spędzonego w towarzystwie gwiazd. To komedia 
L.D. Clarka, M. Klash w przekładzie Elżbiety Woźniak. 
 
20. rocznica ślubu w Paryżu? Ach, jak cudownie – Charlotte już dopina walizkę! Zapowiada się wspaniale, gdyby nie kilka nagłych niespodzianek i „małych” sekretów, które tworzą pajęczą sieć, wplątując zarówno bohaterów, jak i widzów. Henry traci pracę i wszystkie środki przeznaczone na podróż.
 
Spełnienie paryskiego marzenia staje pod panicznym znakiem zapytania. Na pomoc przybywa Tristan – kreatywny sąsiad, który daje propozycję nie do odrzucenia. Henry, nie chcąc narazić się swojej żonie, postanawia przyjąć niecodzienną ofertę. Ach, czego nie robi się dla ukochanej żony lub bardziej ze strachu przed nią?! Call center o erotycznym zabarwieniu… To dopiero początek dobrej zabawy.
 
Kiedy Charlotte wpada na trop tajemnic męża, po jej piętach zaczyna deptać detektyw Bloggins. Co ukrywa kobieta? Czego szuka detektyw? Czym zaskoczy nas każda pojawiająca się postać? Światowa premiera sztuki „Chcesz się bawić? Zadzwoń!” to prawdziwa uczta pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru spędzonego w towarzystwie gwiazd!
 
„Chcesz się bawić? Zadzwoń!” wyreżyserował Radosław Dunaszewski, za kostiumy odpowiada Dominika Onderska, scenografia jest dziełem Zofii Ploty i Marcina Chojnackiego, produkcja: Teatr Fabryka Marzeń by Kamila Polak.
 
W Rzeszowie zobaczymy znanych polskich aktorów: Piotra Pręgowskiego (Henry), Rafała Mroczka (policjant), Michała Koterskiego (Tristan), Marka Włodarczyka (pracodawca Smith), Annę Powierzę (Charlotte), Klaudię Helejcio (Iza) i Iwonę Rulewicz (Panna Brown).
 
Ceny biletów od 90 do 110 zł do kupienia na stronach: kupbilecik.pl, biletyna.pl oraz w Podziemnej Trasie Turystycznej w Rzeszowie, rezerwacje grupowe pod numerem telefonu: 887 410 411 lub e-mail: info.tomma@gmail.com
 
Spektakl w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się 2 kwietnia. Początek o godz. 19:00. Sprzedaż biletów trwa do 18:00. 
 
Mieliśmy dla Was jedno podwójne zaproszenie na ten spektakl. Aby je zdobyć, należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: jaki pseudonim ma Michał Koterski? Na odpowiedzi czekaliśmy do środy 27 marca do godz. 20:00, które mogliście wysyłać na adres:  redakcja@rzeszow-news.pl.
 
Prawidłowa odpowiedź to: „Misiek”.
Jedno podwójne zaproszenie trafia do Pauliny Pisaniak. Gratulujemy!
 
 
(ak)
 
redakcja@rzeszow-news.pl
 
Reklama