Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Semestr zimowy na chińskiej uczelni? Taką możliwość mają studenci Politechniki Rzeszowskich. Aby jednak załapać się na taki wyjazd, trzeba spełnić kilka warunków. O szczegółach chętni mogą porozmawiać podczas czwartkowego (14 marca) spotkania.

Jesteś studentem Politechniki Rzeszowskiej i marzysz o tym, aby uczyć się w Chinach? Koniecznie przyjdź w czwartek na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości wyjazdu i nauki w Huazhong University of Science and Technology w miejscowości Wuhan.

W spotkaniu wezmą udział studenci PRz, którzy mają za sobą semestr studiów w HUST, prof. Grzegorz Ostasz, prorektor ds. współpracy międzynarodowej, Edyta Ptaszek, kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej, Qinghua Zhang-Zyradzka, lektor języka chińskiego, dr Beata Zatwarnicka – Madura z Katedry Marketingu Wydziału Zarządzania.

Osoby zainteresowane wyjazdem do Wuhan powinny być co najmniej na II roku studiów I stopnia. Wymagana jest również zgoda dziekana, wysoka średnia i bardzo dobra znajomość języka angielskiego. HUST jest w pierwszej dziesiątce najlepszych uczelni w Chinach. Studiuje tam ponad 56 tysięcy osób.

Decydując się na studia w Chinach studenci są zwolnieni z opłat za studia, mają również zapewniony akademik. Sami muszą pokryć koszty związane z przejazdem i utrzymaniem oraz ubezpieczenie.

Nabór chętnych na wyjazd do Chin i naukę w HUST w semestrze zimowym 2019/2020 trwa do 5 kwietnia. Spotkanie informacyjnie odbędzie się o godzinie 11:30 w sali P-24, (VI piętro) przy ul. Poznańskiej 2.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.