W przyszłym tygodniu w Rzeszowie odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne na temat możliwości wyjazdu do pracy w Australii.

Od pewnego czasu Polacy zainteresowani wyjazdem mogą zaaplikować o wizę Work and Holiday. Niestety, ilość miejsc jest ograniczona, nie każdy też spełnia wymagania wizowe. Wygląda na to, że w dalszym ciągu najszybszym i najłatwiejszym sposobem na wyjazd na antypody jest wiza studencka.

Z wizy studenckiej można skorzystać w dowolnej chwili. Ten rodzaj wizy nie ma ograniczeń wiekowych. Wiza studencka nie oznacza też, że w Australii trzeba podjąć studia uniwersyteckie w pełnym wymiarze godzin – wystarczy zapisać się na kilkutygodniowy kurs językowy lub jeden z kierunków zawodowych takich jak: turystyka, biznes międzynarodowy, księgowość czy marketing.

W najbliższy wtorek (21 października) w Rzeszowie odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne, które poprowadzi przedstawiciel jednej z australijskich agencji edukacyjnych.

Wojciech Wawrzyński opowie o możliwościach podjęcia nauki, legalnej pracy i przeprowadzce do Australii. Wojtek mieszka w Sydney i pomaga w przyjazdach na antypody od 12 lat. Na spotkaniach opowie m.in. o wizach do Australii, wymaganiach urzędu imigracyjnego, australijskim systemie edukacji, możliwościach pracy oraz kosztach wyjazdu.

Opowie też o podróżach, pogodzie, urokach i codziennym życiu w Down Under.

Spotkanie odbędzie w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania przy ul. Sucharskiego w sali nr RA53 na parterze w holu głównym. Początek o godz. 17:00.

Więcej informacji o firmie na www.openconexus.pl

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama