Do 4 grudnia Estrada Rzeszowska czeka na zgłoszenia artystów, którzy chcieliby wziąć udział w koncercie na rzeszowskim Rynku podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

24. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia. 120 tysięcy wolontariuszy Orkiestry w całym kraju będzie zbierało pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewniania godnej opieki medycznej seniorów.

Rzeszów także włącza się do zbiórki pieniędzy. Urząd Miasta i Estrada Rzeszowska zapraszają wszystkie utalentowane grupy artystyczne, zespoły muzyczne oraz solistów i solistki do zgłaszania chęci wzięcia udziału w koncercie na rzeszowskim Rynu podczas 24. Finału WOŚP.

– Chcemy, aby mieszkańcy Rzeszowa zaangażowali się nie tylko w wolontariat czy pomoc materialną, ale również w stworzenie samego koncertu na Rynku – poinformowała Joanna Dul z Estrady Rzeszowskiej.

Jeśli prowadzisz działalność artystyczną, śpiewasz lub masz zespół i chcielibyście się zaprezentować szerszej publiczności, Finał WOŚP będzie idealną okazją.

Estrada Rzeszowska czeka na zgłoszenia do 4 grudnia. Na adres sekretariat@estrada.rzeszow.pl należy przesłać imię, nazwisko, nazwa/pseudonim, telefon kontaktowy, plik mp3, zdjęcia, oczekiwania i wymagania techniczne.

Zgłoszenia można także dostarczyć osobiście do siedziby Estrady Rzeszowskiej przy ul. Jagiellońskiej 24. – Do koncertu zaprosimy wybranych wykonawców – zaznacza Joanna Dul.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama