Targi Kariera IT odbędą się w Rzeszowie już 15 lutego (sobota) w Hotelu Bristol. Rejestracja obowiązkowa, uczestnictwo bezpłatne. Patronat nad targami objęło Rzeszow-News.pl.

Firma CareerCon,  jako jedyna w Polsce, organizuje, poprzez staranną selekcję, zamknięte spotkania dla specjalistów aż w 10 największych miastach Polski. Uczestnicy targów nie ponoszą żadnych kosztów, mają natomiast zapewnione bezpłatne materiały targowe, udział w wykładach merytorycznych oraz dofinansowanie do szerokiej gamy szkoleń, warsztatów i konferencji. Rejestracja kwalifikowana gwarantuje, że podczas targów spotkają się wyłącznie osoby z kilkuletnim i potwierdzonym stażem pracy. Targi Kariery IT stanowią doskonałą okazję do pozyskania pracowników o wysokich kwalifikacjach, które mogą skutecznie wpłynąć na wzrost efektywności  firm.

W rzeszowskich targach wezmą udział takie firmy jak: Soft System, LCC, 3Soft, Altkom, Codete.

W programie targów między innymi wykłady eksperckie na temat:

–  technologii MS Kinect w służbie marketingu,

– budowania kariery w branży IT – jak to zrobić w Rzeszowie?

– marketingu gier i aplikacji mobilnych

– prawa własności intelektualnej w kontekście obowiązków pracowniczych

– nowoczesnych form autoprezentacji na rynku pracy czyli CV nie do odrzucenia

– tajemnic druku 3D

Ponadto interesujące warsztaty – bezpłatne case study ze specjalistami.

Planowane przerwy kawowe będą świetnym pretekstem do ciekawych rozmów i zawierania nowych znajomości. Targi dają również możliwość kontaktu z firmami prowadzącymi rekrutację, można sprawdzić firmę i zostawić jej swoje cv, poznać aktualne projekty rekrutacyjne.

Rejestracji należy dokonać TUTAJ.

httpv://www.youtube.com/watch?v=KlwZ7SVFYo4#t=9

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama