Tysiąc choinek rozda w Rzeszowie radio RMF FM podczas choinkowej akcji „Choinka pod choinkę”. Pachnące drzewka mieszkańcy Rzeszowa będą mogli odbierać dzisiaj (20 grudnia) na Rynku.

Choinkowy konwój RMF FM ruszył w trasę. Do 23 grudnia żółto-niebieska ekipa radia odwiedzi 12 miast. Akcja „Choinka pod choinkę” zaczęła się w Katowicach, skończy się w Krakowie. W każdym z odwiedzanych miast przez RMF FM do rozdania będzie po 1000 choinek. Akcja będzie trwała od godz. 11:00 do wyczerpania zapasów.

W Rzeszowie akcja „Choinka pod choinkę” odbędzie się dzisiaj (20 grudnia) na Rynku.

–  W tym roku mamy dla Was kilka niespodzianek. Po pierwsze: pachnące zielone drzewka będziemy rozdawać w wielu miejscach, nie tylko w centrach miast. Jedno z naszych aut wypełnione choinkami przemierzać będzie ulice. Bądźcie więc czujni, niewykluczone, że spotkacie je w swojej okolicy – zapowiada RMF FM.

Podczas akcji „Choinka pod choinkę” będzie można także wspólnie śpiewać kolędy. RMF FM szukać będzie wokalnych talentów. Popularna rozgłośnia podczas choinkowej podróży po Polsce wyróżni 12 kolęd.

23 grudnia do akcji wkroczą słuchacze RMF FM i internauci. Dzień przed Wigilią po godz. 15:00 zostanie uruchomione głosowanie. To słuchacze i internauci zdecydują, jaką kolędę i w czyim wykonaniu będzie można usłyszeć w Wigilię na antenie RMF FM. Specjalny Wieczór Kolęd rozpocznie się o godz. 17:00.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama