Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

„Ty możesz wszystko, możesz wszystko, gdy bardzo tego chcesz” – tak śpiewa chór Sound’n’Grace, którego na żywo będzie można posłuchać w Filharmonii Podkarpackiej w październiku.

Wspaniałe głosy, energia, niesamowite emocje, chwile wzruszenia – tak zapowiada koncert chóru  Sound’n’Grace, który w Rzeszowie odbędzie się 20 października w Filharmonii Podkarpackiej o godz. 18:00.

Sound’n’Grace to 20-osobowy zespół, w którym każdy z wokalistów to doskonale oszlifowany diament, dzięki czemu razem tworzą bogactwo muzycznych możliwości. Ci młodzi, utalentowani artyści to grupa przyjaciół, którzy pod kierunkiem jedynego w Polsce duetu dyrygenckiego: Ani Żaczek i Kamila Mokrzyckiego od 2005 roku wspólnie realizują pasję, jaką jest dla nich muzyka. W ich repertuarze można znaleźć gospel, soul, r&b, jazz, funk.

Sound’n’Grace świetnie odnajdują się także na kameralnych, klimatycznych koncertach jak i na wielkich scenach. W zależności od charakteru koncertu potrafią zbudować atmosferę spokoju i wyciszenia lub zafundować energetyczne, muzyczną eksplozję.

W czerwcu 2015 roku premierę miał debiutancki album studyjny grupy zatytułowany „Atom”. Gdzie znalazły się takie hity jak:  „Dach” „Możesz wszystko”,  „Nadzieja” i „Na pewno”. Sound’n’Grace z Filipem Lato nagrali piosenkę pt. “100”, która była zwiastunem nowej płyty chóru „ Życzenia”. Premiera krążka odbyła się 17 listopada 2017 r.

Bilety na rzeszowski koncert Sound’n’Grace  będzie można kupić w cenie 95 zł, 110 zł i 125 zł w kasie filharmonii oraz w serwisie kup bilecik.pl i na stronie chóru.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: