Reklama

Nie wiesz jakie studia wybrać? Zastanawiasz się czy iść za intuicją czy sugerować się rankingami najbardziej pożądanych zawodów? Wybierając kierunek studiów zaczynasz kształtować swoją karierę zawodową! Studia to czas rozwijania swoich pasji, nabywania kompetencji, kształtowania charakteru i zawierania przyjaźni na całe życie. Popłyń z dobrym nURtem! II tura rekrutacji na Uniwersytecie Rzeszowskim od 29 sierpnia do 15 września 2022 r.

Znasz to? Konfucjusz powiedział: „Wybierz pracę, którą kochasz i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.” My Ci podpowiemy: wybierz studia zgodnie z pasją, a Twoja kariera popłynie z dobrym nURtem!

Studia to nie tylko nauka…

Na studentów UR czekają „KultURalia” i wiele innych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. Masz naturę badacza? Dołącz do studenckich kół naukowych.

Jesteś typem sportowca? Masz do wyboru różne zajęcia, m.in. piłkę nożną, wspinaczkę, jazdę konną, czy survival. Jesteś urodzonym artystą? Rozwijaj z nami umiejętności taneczno-artystyczne.

Potrzebujesz wsparcia z powodu dysfunkcji? Możesz liczyć na bezpłatną pomoc, m.in. wypożyczenie specjalistycznego sprzętu i obozy letnie.

Studia za granicą? Skorzystaj z programu wymiany Erasmus+ i wyjedź na semestr do jednego z około 80 uniwersytetów na świecie. Czekają Cię niezapomniane wrażenia, możliwość podszlifowania języka obcego, zwiedzanie świata i nowe przyjaźnie!

Pasjonuje Cię leśnictwo? Chciałbyś pracować na obszarach agroleśnych? Odnajdziesz się na Agroleśnictwie!

Doceniasz piękno otaczającej Cię zieleni, masz talent do rysowania, chcesz projektować ogrody i przestrzeń miejską? Zapisz się na architekturę krajobrazu!

Gdy zadziwia Cię przyroda i świat molekuł, a może badania w laboratorium to Twój żywioł? Wybierz biologię!

Jesteś analitykiem? Chcesz mieć wpływ na środowisko, zdrowie człowieka ? Wybierz biotechnologię!

Uwielbiasz świat komputerów? Chcesz tworzyć i obsługiwać systemy informatyczne? Zapisz się na informatykę!

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Ekonomia i finanse oraz informatyka – to dobre połączenie na przyszłość dlatego Informatyka i ekonometria jest dla Ciebie!

Jeśli świat materiałów mikro i nano nie jest Ci obcy – wybierz inżynierię materiałową! Nanotechnologie i materiały nanokompozytowe, technologie materiałów lotniczych, nanoelektronika to przyszłość.

Jesteś dobrym organizatorem? Chcesz nauczyć się organizować łańcuchy dostaw w branży żywnościowej? Logistyka w sektorze rolno-spożywczym jest dla Ciebie!

Liczby mają znaczenie! Kręci Cię analiza i bezpieczeństwo danych czy matematyka w finansach? Matematyka – królowa nauk czeka na Ciebie!

Pasjonuje Cię automatyka? Chcesz stworzyć własnego robota? Mechatronika to nauka, która buduje przyszłość!

Interesujesz się przyrodą? Czujesz odpowiedzialność za los naszej planety? Chcesz zadbać o nasze środowisko? Studiuj Ochronę środowiska.

Czujesz moc odnawialnych źródeł energii? Ekologiczne rozwiązania są w modzie. Wybierz Odnawialne źródła energii i gospodarkę odpadami!

Planujesz rozwój gospodarstwa rolnego i chcesz sięgnąć po najnowsze rozwiązania? Rolnictwo jest właśnie dla Ciebie!

Jeśli odnajdujesz się w diagnostyce w medycznej – wybierz Systemy diagnostyczne w medycynie!

Chcesz wiedzieć jak produkować żywność i jakie jest prawidłowe żywienie człowieka? Zapisz się na Technologię żywności i żywienie człowieka! Branża spożywcza to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu. 

Zarejestruj się już dziś!

www.ur.edu.pl/kandydat/rekrutacja-20222023

 

Reklama