W dniach 7-9 maja mieszkańcy Rzeszowa będą mieć szansę spotkać się z zupełnie nowym wymiarem sztuki cyrkowej, cyrkiem XXI wieku, który łączy piękno łyżwiarstwa figurowego z akrobatyką cyrkową. 

 

Zdjęcia: materiały prasowe

Pod namiotem cyrkowym na specjalnej tafli lodu wystąpi blisko 20 artystów z ponad 10 państw świata. W obsadzie znajdziecie światowej sławy łyżwiarzy, którzy mają na koncie takie produkcje jak: Disney On Ice, Holiday On Ice. W programie występują również artyści ze światowych aren cyrkowych oraz przeróżnych festiwali cyrkowych. 

– Tylko u nas ewolucje na trampolinach oraz latających huśtawkach wykonane przez grupę kaskaderów! – zapowiadają twórcy Circus ON ICE. – Udaj się w podróż do niesamowitej lodowej krainy wyobraźni, która oczaruje Ciebie magią cyrku.

Circus ON ICE w Rzeszowie będzie w dniach 7-9 maja (środa, czwartek, piątek) przy al. Witosa. Pokazy odbywać się będą o godzinie 17:30. Bilety do kupienia na stronie: biletyna.pl. Dzieci do 2 lat wchodzą za darmo. Więcej informacji o widowisku znajdziecie na: www.cyrk-wictoria.com. W programie nie występują zwierzęta.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Patronat medialny nad widowiskiem objęli: Onet.pl i RMF MAXX.

Mamy dla Was 10 zaproszeń na Circus ON ICE. Aby je zdobyć, wystarczy jak w najciekawszy sposób uzasadnisz, dlaczego to Ty powinieneś/powinnaś wziąć udział w widowisku. Napisz to w komentarzu pod naszym facebookowym postem lub wyślij maila na adres: redakcja@rzeszow-news.pl, w tytule wiadomości: Circus ON ICE.

Najlepsze w naszej ocenie uzasadnienia nagrodzimy zaproszeniami. Czekamy do wtorku, 30 kwietnia.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama