Przystojny mężczyzna, erotyczna komedia, rap, a może wyjście do kina? W najbliższych dniach nikt nie ma prawa nudzić się w Rzeszowie.

[Not a valid template]

 

Kobieco

Początek marca należy do kobiet, bo właśnie w tym miesiącu przypada ich święto.  Z tej właśnie okazji nie zabraknie w Rzeszowie rozrywek, które zadowolą niejedną panią. Pierwsza z nich, to przystojny mężczyzna, który z dużą śmiałością lubi wyginać swoje ciało. Mowa tu oczywiście o Misterze Polski – Rafale Jonkiszu. Jego akrobatyczne show, które odbędzie się w ramach trasy „Jonkers Fly Tour”, będzie można zobaczyć już 5 marca (sobota) w klubie Lukr.

Pokaz jest przeznaczony w szczególności dla pań, ponieważ odbędzie się on w ramach Nocy Kobiet. Początek o godzinie 21:30. Bilety w cenie 20 zł można kupić online (TUTAJ) lub w Punkcie Info Millenium Hall na poziomie 0.

O najwierniejsze klientki galerii organizatorzy zadbali podwójnie, ponieważ miłość do zakupów jest ich szansą na darmową wejściówkę na pokaz Rafała Jonkisza. Wystarczy, że  w Punkcie Info pokażą paragon za zakupy dokonane w Millenium Hall w dniach 15 lutego – 4 marca. Rezerwacje miejsc TUTAJ lub pod numerem telefonu: 881 210 100.

Dla pań, które kochają modę, Akademickie Liceum Ogólnokształcące przygotowało futurystyczny pokaz mody. Na wybiegu zostaną zaprezentowane 33 kreacje młodych i odważnych projektantów. Całość będzie oceniać trzyosobowe jury, w skład którego będą wchodzić znane i lubiane postaci z podkarpackiego świata mody. Pokaz odbędzie się w Millenium Hall we wtorek (8 marca) o godz. 17, na poziomie 0. Wstęp wolny.

Atrakcje z okazji Dnia Kobiet czekają również na kobiety w Centrum Handlowym Plaza. Jeśli we wtorek odwiedzą Plazę, to mogą liczyć na indywidualne zabiegi w SPA Hotel Splendor, vouchery na zakupy o wartości 300 zł, słodycze i kwiaty. Wszystkie kobiet będą mogły skorzystać z porad stylisty, wziąć udział w warsztatach modowych, dermokonsultacjach oraz metamorfozach.

Pomiędzy innymi atrakcjami w godz. 14:00 – 20:00 będzie można usłyszeć wyjątkowy męski duet Acoustic Space, który wystąpi ze specjalnym programem z okazji Dnia Kobiet. Jedną z atrakcji będą także warsztaty cukiernicze, podczas których będzie można nauczyć się przygotowywać słodkie upominki.

Panie, które swój wolny czas wolą spędzać nieco bardziej tradycyjnie, powinna zainteresować propozycja Kina Zorza. Czerwony dywan, lampka wina, kwiaty, pokaz tańca, kosmetyki, vouchery na usługę fryzjerską i zabiegi kosmetyczne, czego w Dniu Kobiet chcieć więcej? Może jedynie dobrego filmu. I tego podczas Dnia Kobiet w kinie Zorza również nie zabraknie, ponieważ wszystkie atrakcje zakończy pokaz filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

Początek spotkania o godz. 19:00 (8 marca, wtorek). Projekcja filmu przewidziana jest na godz. 19:40 . Bilety w cenie 14 zł (kobiety) i 16 zł (mężczyźni) można kupić w kasie biletowej lub przez stronę kina.

Koncerty

Muzyczna scena Rzeszowa, pomimo Dnia Kobiet pamięta o wszystkich. Jedną z ciekawszych propozycji jest koncert zespołu Łąki Łan. Energia, słowiańsko – międzygalaktyczne brzmienie niepowtarzalne kostiumy i performence to, to na co fani z pewnością czekali. Niesamowite widowisko będzie można zobaczyć już w najbliższy piątek o godzi. 19:00 w klubie Pod Palmą.  Bilety w dniu koncertu w cenie 40 zł.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Także w piątek (4 marca) warto zajrzeć do klubu Black & White (al. Piłsudskiego 34), bo właśnie tam po trzech latach przerwy zagra Hemp Gru. Tej warszawskiej ekipy oczywiście fanom nie trzeba przedstawiać.  Choć „Bilon” i „Wilku” mieli przerwę we wspólnym graniu, to jednak „jedność, lojalność, braterstwo” zwyciężyło i znów zawładną sceną.

Początek koncertu o godz. 20:00. Wcześniej (godz. 18:30) raperzy spotkają się ze swoimi fanami w sklepie Selectshop przy  al. Piłsudskiego 44. Bilety w cenie 20/30/40 zł można kupić online (TUTAJ).

Koncerty to przede wszystkim rozrywka, ale też cenna lekcja historii, bo Rzeszów  pamięta o tych co walczyli „za naszą i waszą wolność”, a szczególności o tych, którzy obchodzili 1 marca swoje święto. Z tej okazji w Wojewódzkim Domu Kultury odbędzie się Koncert Pamięci Żołnierzy Wyklętych, zorganizowany przez  Stowarzyszenie Rodzin Żołnierzy Niezłomnych Podkarpacia.

Gościem specjalnym koncertu będzie kpt. Józef Lis ps. „Tajfun” – żołnierz pionu dywersji Rzeszowskiego Inspektoratu Armii Krajowej, uczestnik dowodzonej przez kpt. Łukasza Cieplińskiego akcji na więzienie w rzeszowskim Zamku. Po koncercie przewidziana jest projekcja filmu dokumentalnego „Hieronim Bednarski. Wyklęty z czerwonej wsi” w reżyserii Henryka Jureckiego.

Ta niepowtarzalna lekcja historii odbędzie się już w najbliższą niedzielę (6 marca) o godz. 17:00. Wstęp wolny.

Filharmonia

„Goło i wesoło” będzie w Rzeszowie, ale o tym wiedzą wszyscy, bo biletów już brakuje. Ale to nie jedyna propozycja Filharmonii Podkarpackiej. Kolejna zapewne nie jest mniej intrygująca. „Hiszpańskie muchy” to erotyczna komedii omyłek, która rozpali niejednego widza. Londyn, początek lat 30., teatr i reżyser Arthur Spender, który ma śmiałe pomysły. W jego najnowszej rewii ma wystąpić  Nora Wallins, gwiazda londyńskich teatrów muzycznych, prywatnie długoletnia partnerka reżysera.

Ta odważna rewia Spendera okazała się jednak bardzo kosztowna i Arthur zostaje zmuszonym, aby poprosić producenta Harry’ego Jo o pomoc. On udziela mu jej, ale pod pewnymi warunkami, które nie będą łatwe do spełnienia. W spektaklu ważną role odegra tytułowa „Hiszpańska Mucha”, która odsłoni erotyczne fantazje bohaterów.

Bilety na ten wspaniały spektakl w oprawie angielskiego Art déco można kupić online (TUTAJ). Ceny wahają się między 70 a 90 zł są uzależnione od wybranego miejsca. Spektakl będzie można zobaczyć 5 marca (sobota) o godz. 16:00 i 19:00.

JOANNA GOŚCIŃSKA

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama