Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Chcesz dzieciom zapewnić aktywne spędzenie czasu? Swoją ofertą kusi Rzeszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. 

Na nowej pływalni przy ul. Matuszczaka w Rzeszowie odbywają się przede wszystkim zajęcia pływackie z nauką skoków do wody dla dzieci w wieku 8-12 lat. W poniedziałek wzięło w nich udział 20 osób. Zajęcia trwają 1,5 godziny. Zaczynają się półgodzinnymi ćwiczeniami na sali gimnastycznej, na której trenują m.in. skoczkowie do wody.

– Następnie 30 minut jest poświęcone na doskonalenie pływania, a ostatnie pół godziny to nauka skoków do wody. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają dwaj doświadczeni instruktorzy – mówi Łukasz Krasowski, kierownik pływalni przy ul. Matuszczaka.

Zajęcia odbywają się w czasie ferii w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 12:00-13:30. Opłata wynosi 5 zł. Jednorazowo w zajęciach może wziąć udział 20 osób. Zapisy w kasie pływalni. Z kolei w soboty i niedziele do końca ferii, od godz. 16:00 do 20:00, w cenę biletu, oprócz jacuzzi, wliczony jest także wstęp do sauny.

Natomiast na krytej pływalni ROSiR przy ulicy Księdza Jałowego do 22 stycznia rozłożony jest natomiast wodny tor przeszkód, z którego dzieci mogą korzystać w cenie biletu wstępu na basen. Pływalnie ROSiR są czynne w godz. 6:00-22:00.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama