Collins Aerospace szuka pracowników i zaprasza na Dni Otwarte. Zapisz się teraz!

Operator procesów chemicznych, operator OSN, kontroler jakości – to tylko niektóre ze stanowisk, które Collins Aerospace chce obsadzić kolejnymi pracownikami. Firma obecnie zapewnia pracę ponad 1100 osobom w zakładach w podrzeszowskiej Jasionce i w Krośnie.

Produkują podwozia znanych samolotów

Zakłady Collins Aerospace w podrzeszowskiej Tajęcinie i Krośnie, należące do amerykańskiej korporacji Raytheon Technologies, produkują komponenty podwozi do popularnych pasażerskich samolotów, m.in. Boeingów 737, Airbusa A350. Produkują także elementy do amerykańskich samolotów wojskowych F16, F18 i F35 i samolotów biznesowych z rodziny Gulfstream.

– Samolot składa się z setek tysięcy części, które muszą ze sobą perfekcyjnie współpracować. Technologia jest ważna, ale to ludzie sprawiają, że to wszystko działa – podkreśla Kaja Zielonka-Foryś, dyrektor personalna w Collins Aerospace.

Collins Aerospace stale rekrutuje pracowników

Collins Aerospace podkreśla, że stale rekrutuje pracowników. Zapowiada też, że w najbliższym czasie do każdego z zakładów planuje zatrudnić kolejnych kilkudziesięciu nowych pracowników.

Firma poszukuje osób na stanowiska: operator obrabiarek sterowanych numerycznie, operator procesów chemicznych, kontroler jakości, planistów czy specjalistów ds. wsparcia systemów produkcji.

Zdjęcie: materiały Collins Aerospace

– Szukamy osób zarówno z mniejszym, jak i większym doświadczeniem. Regularnie organizujemy kursy szkoleniowe dla osób, które chciałyby rozpocząć pracę na stanowisku operatora OSN – wylicza Kaja Zielonka-Foryś. 

Collins-Aerospace
Zdjęcie: materiały Collins Aerospace

Liczne benefity pracownicze

Firma oferuje pracownikom liczne tzw. benefity pracownicze. Kluczowe to: Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowania do działalności kulturowej, sportowej i edukacyjnej, a także program „Nabierz Mocy”, który zapewnia pracownikom i ich bliskim bezpłatne wsparcie psychologiczne, porady prawne oraz finansowe.

Aktualne oferty pracy: Praca w firmie GOODRICH AEROSPACE POLAND Sp.zoo.o. Collins Aerospace – profil pracodawcy (pracuj.pl)

DNI OTWARTE – firma zaprasza 10 grudnia 2022

Dzień Otwarty, który odbędzie się 10 grudnia br. w obu zakładach Collins Aerospace, to idealna okazja, aby poznać firmę, zakres jej produkcji oraz porozmawiać ze specjalistami od rekrutacji. Od godziny 10:00 do 13:00 chętne osoby będą mogły zwiedzić produkcję, a także porozmawiać z rekruterami i zostawić swoje CV.

Dzień Otwarty odbędzie się jednocześnie w zakładzie w podrzeszowskiej Jasionce (Tajęcina) oraz w zakładzie w Krośnie.

Zdjęcie: materiały Collins Aerospace

Z uwagi na rodzaj prowadzonej działalności wymagane są wcześniejsze zapisy. Każdy kto chce wziąć udział w Dniu Otwartym, powinien wysłać swoje imię i nazwisko na podane na końcu tekstu adresy e-mail sekretariatów danego zakładu w Krośnie lub Tajęcinie.  

Dni Otwarte w Collins Aerospace – zapisz się!

Kiedy:

  • 10 grudnia (sobota), 10:00 – 13:00

Gdzie:

  • KROSNO – Collins Aerospace (Goodrich Aerospace), ul. Żwirki I Wigury 6a
  • TAJĘCINA – Collins Aerospace, Tajęcina 111 (podrzeszowska Jasionka)

Zapisy:

  • KROSNO: krosno.sekretariat@collins.com
  • TAJĘCINA: rzeszow.sekretariat@collins.com

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama