Salon Grilloholicy, Rzeszów, Jana Pawła II 139. Tel.: 600 517 941
Reklama

Nowoczesne grille potrafią bardzo dużo, dlatego często określa się je jako letnie kuchnie ogrodowe. Grillowanie karkówki, wypiekanie pizzy na kamieniu w grillu lub podwędzanie pieczeni wołowej. To wszystko i nie tylko, da się przygotować na grillu!

Wiosna w pełni, długie weekendy i wyższe temperatury to znaki mówiące jedno: nadchodzi sezon grillowania. Wyciągniemy ulubione grille, skrzykniemy znajomych i rozpoczniemy wspólne biesiadowanie pod chmurką, które potrwa do końca wakacji. Grill to nie tylko idealny pretekst do spotkań towarzyskich, ale również możliwość wyjścia z gotowaniem z kuchni domowej na taras.

Kosz do rożna obrotowego do grilla Napoleon
Wybór grilla ogrodowego zależy od potrzeb i oczekiwań kupujących

Wyróżnia się kilka elementów, na które warto zwrócić uwagę, by kupić właściwe urządzenie. Można wybierać spośród grilli gazowych, elektrycznych, węglowych czy na drewno. Każdy rodzaj grilla ma swoje wady i zalety.

W ofercie największego na Podkarpaciu salonu grillowego Grilloholicy, dostępne są modele cenione zarówno przez amatorów jak i profesjonalistów. Możemy wybrać modele wyróżniające się minimalistycznym designem, nawiązujące do tradycyjnych konstrukcji lub bardziej nowoczesne grille z podświetleniem, rożnem obrotowym, deską do krojenia lub np. pojemnikiem na lód do schładzania napojów.

Nowoczesne grille potrafią bardzo dużo

Pieczenie kurczaka lub pieczeni wołowej z użyciem rożna obrotowego, podwędzanie, karmelizowanie steków wołowych nad palnikiem na podczerwień, jednoczesne grillowanie mięsa, warzyw i pieczywa w części rusztu z niższą temperaturą, możemy to wszystko robić szybko, wygodnie i pod pełną kontrolą, również przy współpracy grilla z zainstalowaną na naszym telefonie aplikacją współpracującą z grillem.

Aplikacja pokaże temperaturę mięsa w środku, podpowie kiedy obrócić potrawę na ruszcie i również wyświetli nam powiadomienie o gotowości potrawy do ściągnięcia z rusztu i podania prosto na talerz.

Grill gazowy Weber Genesis model 2022. Grill dostępny w salonie Grilloholicy w Rzeszowie
Rzeszowski salon Grilloholicy to najlepiej zaopatrzony na Podkarpaciu sklep!

W stałej ofercie są grille gazowe, węglowe, elektryczne, szeroka oferta akcesoriów do grillowania, w tym również mięsa, przypraw, marynat i sosów.

W salonie Klienci mają możliwość natychmiastowego zakupu produktów z bardzo szerokiej oferty. Obsługa sklepu oferuje również montaż, miłe i profesjonalne wsparcie również po zakupie wymarzonego sprzętu. Pracownicy sklepu dostępni są dla swoich Klientów przez 7 dni w tygodniu.

Ważną częścią oferty sklepu Grilloholicy, po którą chętnie wracają rzeszowianie, jest wysokiej jakości mięso, trudno dostępne w innych sklepach na terenie Rzeszowa, np.:

– wołowina: Wagyu z Austalii, Black Angus z USA, Angus z Argentyny, z Polski,

– jagnięcina z Francji,

– dziczyzna,

– wieprzowina Iberico,

– steki z kangura,

– drób: kurczaki żółte i białe z Francji

Klimat sklepu oparty jest o doradztwo, a sklep prowadzony przez pasjonatów grillowania i gotowania. Każdy Klient może porozmawiać o grillowaniu i dobrać dla siebie najlepsze urządzenie i akcesoria.

Misją właścicieli jest edukowanie Klientów, po to, aby wybór sprzętu był możliwie najlepiej dopasowany do ich potrzeb, a grillowane potrawy zachwycały za każdym razem.

Przed salonem odbywać się będą pokazy grillowania współorganizowane z firmami Weber i Napoleon.

Najpopularniejszymi grillami gazowymi w tym sezonie są grille kanadyjskiej marki Napoleon, linia Freestyle.
To kompaktowa seria grilli z funkcjami premium i bezkonkurencyjną wartością!
 • System odpalania JETFIRE – palnik odpala natychmiastowo
 • Żeliwne ruszty – dwustronne do grillowania i pieczenia
 • Górny ruszt do grillowania w niższej temperaturze
 • Stalowe palniki – dwa rzędy płomieni dla szybkiego nagrzewania
 • Ergonomiczne pokrętła do sterowania
 • Wskaźnik temperatury w pokrywie
 • Składane, metalowe półki boczne
 • Palnik SIZZLE ZONE na podczerwień
 • Miejsce na schowanie 11 kg butli z gazem
 • Wytrzymałe duże koła – zabierz grilla tam gdzie chcesz
 • 10-letnia gwarancja na pokrywę i piekarnik
 • 5-letnia gwarancja na palniki i ruszt
Freestyle 365, cena 2 399 zł. Dostępny w salonie Grilloholicy

Salon Grilloholicy w Rzeszowie

ul. Jana Pawła II 139

Tel.: 600 517 941

info@grilloholicy.pl

www.grilloholicy.pl/blog

Kanał YouTube: Grilloholicy

Profil na Facebooku: Grilloholicy

Reklama