Lubicie się bać? To ten film jest dla Was. Trzynastego w piątek wszedł do kin horror, jakiego dawno nie było. Przyzwoita porcja lęków i horror, który intryguje i straszy.

19-letnia Jay (Maika Monroe) prześladowana jest przez tajemniczą siłę. Niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku, gdyż zło może przybrać postać dowolnej osoby – nieznajomego, albo kogoś z najbliższego otoczenia Jay.

Dziewczyna, wspierana przez grupkę przyjaciół, desperacko walczy, by przetrwać i znaleźć sposób na powstrzymanie złowrogiej mocy.

Przełomowy dla swojego gatunku, jak niegdyś „Krzyk” Wesa Cravena. Nowatorski film grozy, który po kilku pokazach festiwalowych, jeszcze przed wejściem na ekrany kin, obwołano jednym z najlepszych i najoryginalniejszych horrorów amerykańskich XXI wieku.

„Coś za mną chodzi” w reżyserii Davida Roberta Mitchella to z jednej strony ukłon w stronę młodzieżowych slasherów z lat 90., z drugiej dowód na to, że w tym gatunku jeszcze wiele można powiedzieć.

KONKURS

Mamy dla Was  podwójne zaproszenie na to ten film (26 marca, godz. 20.00 w kinie Helios w Rzeszowie przy Powstańców Warszawy) . Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie: jak nazywa się autor scenariusza do tego filmu?

Należy także polubić i udostępnić nasz facebookowy post.

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać:  Coś

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do środy (25 marca) do godziny 22:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem następnego dnia do godz. 12:00.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama