Zdjęcie: Pixabay

Porady specjalistów, najnowsze kolekcje i trendy, pokazy mody. W niedzielę, 23 października, w Rzeszowie odbędą się XVIII Podkarpackie Targi Ślubne. 

Targi w hali Podpromie (godz. 10:00-17:00) organizują Międzynarodowe Targi Rzeszowskie i firma Sagier. Przyszli nowożeńcy w jednym miejscu mogą zarezerwować salę weselną, zespół, kamerzystę, fotografa, a nawet ślubną limuzynę czy mobilny bar kawowy.

– Wymarzona suknia ślubna czy garnitur również będą na wyciągnięcie ręki. Piękne suknie i garnitury wymagają szczególnej oprawy, o którą na miejscu zadbają lokalne i ogólnopolskie salony jubilerskie – zapowiada Monika Sztaba-Ćwiąkała z MTR. 

Dla planujących ślub targi to okazja, by poznać promocyjną ofertą całej branży w jednym miejscu i czasie. Dla firm to sposób na pokazanie swojej pozycji i obecności na rynku usług weselnych. Te wszystkie atrakcje czekają na zainteresowanych już w najbliższą niedzielę.

Targom towarzyszyć będą pokazy mody. Najnowsze kolekcje sukien zostaną zaprezentowane z odpowiednią oprawą oraz muzyką. Pokazy rozpoczną się o 13:30 w specjalnej strefie. Zobaczycie kolekcje salonów: Afrodyta, Maxima, Donia Cesar i Marfield. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Tradycyjnie dla zwiedzających wystawcy przygotuję specjalne rabaty i upusty targowe oraz będzie można uczestniczyć w różnego rodzaju konkursach wygrywając vouchery lub bony na konkretne usługi i produkty. 

Wstęp na targi jest płatny. Są jeszcze w sprzedaży bilety w promocyjnej cenie po 14,99 zł. W dniu targów o północy zostanie uruchomiona ostatnia pula biletów za 24,99 zł. Bilety można kupować za pośrednictwem strony evenea.pl.   

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama