Reklama

Lepiej nie wychodźcie dzisiaj już z domu. Czytelnicy Rzeszów News przesłali nam zdjęcia czarnych chmur, które wiszą nad naszym miastem.

[Not a valid template]

 

Zdjęcia przesłał nam Paweł Winiarski, Czytelnik Rzeszów News. Otrzymaliśmy je także od Magdaleny Pilch. „Ciemności nad al. Niepodległości” – napisała nasza Czytelniczka. Zdjęcia z okolic Rzeszowa dostaliśmy również od Sylwii Rak.

Po naszej publikacji dostajemy od Was kolejne zdjęcia. Podzielili się nimi także Mateusz Becla, Paweł Wiśniowski, pani Beata, Dominika Warchoł i Wojciech Podkasany. „Szalone kolory dzisiejszego wieczoru” – napisał pan Wojciech.

Piotr Borczuch zrobił zdjęcia w Albigowej z widokiem na drogę Łańcut-Dynów. Trafiło do nas także zdjęcie z Sanoka autorstwa Mateusza Płodzienia.

Bardzo Wam dziękujemy!

Meteorolodzy zapowiadali, że w nocy znów przez Podkarpacie może się przetoczyć nawałnica. Minionej nocy strażacy musieli interweniować ponad 20 razy. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Dzisiaj (15 lipca) rano otrzymaliśmy informacje od strażaków, że miniona noc na Podkarpaciu na szczęście minęła spokojnie. Strażacy nie musieli interweniować. Usuwali jeszcze zniszczenia po nawałnicy, która przeszła w czwartkową noc.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: