Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Od 15 czerwca z lotniska w Jasionce będzie można latać do Podgoricy – raz w tygodniu, w każdy czwartek.

Lotnisko w Jasionce w sprawie czarterów do Podgoricy porozumiało się z narodowym przewoźnikiem z Czarnogóry Air Montenegro i polskim touroperatorem Rego-Bis. Władze podrzeszowskiego lotniska uważają, że Czarnogóra przypadnie do gustu pasażerom. 

– Wypoczynek nad Adriatykiem można połączyć z górskimi wędrówkami w malowniczych terenach – mówi Adam Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Rejsy ruszą 15 czerwca, będą raz w tygodniu, w czwartki. – W kolejnych sezonach zaoferujemy jeszcze więcej rejsów – mówi z przekonaniem Michał Wichrowski z PMA Aviation, reprezentujący Air Montenegro w Polsce.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Rego-Bis jest liderem w liczbie klientów wysyłanych z Polski do krajów bałkańskich, aktualnie urlopy organizuje na 17 kierunkach. Wakacje w Czarnogórze cieszą się coraz większą popularnościątwierdzi Gabriela Mańka-Sokullu, właścicielka Rego-Bis.

Z Jasionki na wakacjach będzie można latać czarterami do Turcji, Grecji, Bułgarii, Albanii, Tunezji i Czarnogóry, a lotami regularnymi do Chorwacji, Włoch, USA oraz nad Bałtyk. W ub. r. lotnisko uruchomiło 23 kierunki w 12 krajach. W tym sezonie jest ich jeszcze więcej.

oprac. (pol, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama