Choć w kalendarz na to jeszcze nie wskazuje, to na zewnątrz już panuje aura zimowa. Dlatego od soboty, jeśli pogoda pozwoli, w Millenium Hall w Rzeszowie ruszy lodowisko.

Mamy grudzień i za sobą już pierwszy śnieg i przymrozki. Jedni mają już za sobą pierwsze zjazdy na nartach w tym sezonie, inni marzą o tym, aby ubrać łyżwy.

Okazja ku temu drugiemu będzie już od najbliższej soboty (15 grudnia). To właśnie wtedy ruszy lodowisko na skwerze Millenium Hall, jeśli pozwolą na to warunki atmosferyczne. Płyta ślizgawki ma mieć 600 m kw.

– Jak co roku, w ofercie znajdą się misie „pomocnisie” ułatwiające jazdę na łyżwach najmłodszym, wypożyczalnia łyżew, szatnia oraz ogrzewany ogródek z ofertą gastronomiczną – informuje Karolina Orzech z Millenium Hall.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Lodowisko będzie czynne w godzinach otwarcia galerii – od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00 do 21:00.

Godzinne bilety będzie można kupić w cenie 10 zł bilet normalny i 8 dla grup zorganizowanych. 6 zł będzie kosztowało wypożyczenie łyżew, 2 zł szatnia. Zorganizowane grupy, minimum 10-osobowe, np. szkolne, mogą dokonywać wcześniejszych rezerwacji wejść pod nr tel. 733 500 352.

oprac. (jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama