Na ulicach Rzeszowa pojawił się nowy zagadkowy wędrowiec – czerwone krzesło. Ma wesprzeć maturzystów w trudnym maturalnym okresie i pomóc im się zrelaksować po egzaminacyjnych stresach.

 

 

Przemieszczanie się czerwonego krzesła po Rzeszowie można śledzić na Instagramie pod hashtagiem #miejscedlamaturzysty. Organizatorzy akcji zdradzają, że będą nie tylko wspierać młodzież, ale też nagradzać.

– Matura to jedno z najważniejszych życiowych wydarzeń. Żeby odstresować maturzystów, zaplanowaliśmy konkurs na Instagramie – mówi Katarzyna Stępak, koordynatorka akcji #miejscedlamaturzysty.

Zdjęcie za zdjęcie

Zasady konkursu są bardzo proste. Należy pomóc czerwonemu krzesłu znaleźć idealne miejsce dla maturzysty, zamieszczając zdjęcia z podpowiedziami na Instagramie pod hashtagiem #miejscedlamaturzysty. Nagrodzonych zostanie 10 najlepszych fotografii.

– Autorzy zdjęcia najbardziej atrakcyjnego miejsca dla maturzysty będą mieli możliwość razem ze znajomymi z liceum wziąć udział w profesjonalnej sesji w studiu fotograficznym. Już niedługo ich drogi się rozejdą, ale będą mieli świetną pamiątkę z czasów szkolnych – wyjaśnia Katarzyna Stępak.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Relaks po egzaminach

Czerwone krzesło nie tylko doda otuchy przed maturalnymi stresami, ale też pomoże się zrelaksować po egzaminach. Maturzyści dostaną m.in. 15-procentowe zniżki na dedykowane maturzystom napoje w wybranych rzeszowskich lokalach.

Gdzie się pojawi? – Nie mogę zdradzić, gdzie zamierzam się ulokować w dniu matur, ponieważ uwielbiam budzić zaskoczenie i robić furorę. Jednak na pewno uwzględnię prośby maturzystów, oznaczone hashtagiem #miejscedlamaturzysty – zapewniło czerwone krzesło podczas ekskluzywnego wywiadu.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama