Od piątku (20 czerwca) można oglądać w kinach kolejną część animowanej produkcji „Jak wytresować smoka”.  Już dziś okrzyknięta została najlepszą z animowanych premier roku.

[Not a valid template]

 

DreamWorks Animation, wytwórnia, w której powstały takie filmy jak „Shrek”, „Kung Fu Panda” i „Krudowie”, zaprasza na drugą część nominowanego do Oscara przeboju „Jak wytresować smoka” na podstawie książek Cressidy Cowell.

Akcja rozgrywa się pięć lat po tym, jak Czkawka zaprzyjaźnił się z rannym smokiem i pokazał mieszkańcom Berk, jak żyć z tymi stworzeniami, ziejącymi ogniem. Od tamtej pory panuje między nimi zgoda i wszyscy żyją na wyspie, która stała się smoczym rajem.

Gdy do wyspy zbliżają się wrogowie i tajemniczy Smoczy Jeździec, Czkawka i jego wierny smok Szczerbatek stają w obronie Berk. Sytuacja się komplikuje, gdy okazuje się, że tajemniczym jeźdźcem jest matka Czkawki, Valka, a pokojowi między wikingami i smokami zagraża Drago. Do pomocy dołącza się Eret, syn Ereta, a także Astrid, Pyskacz, Sączysmark, Śledzik, Szpadka i Mieczyk oraz wódz plemienia, Stoick.

httpv://www.youtube.com/watch?v=h9M-HY46ths

KONKURS

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (3 lipca, godz. 19.15). Żeby je zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie: kim są Czkawka i Szczerbatek?

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Smok. Trzeba też polubić nasz facebookowy post oraz go udostępnić.

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko). Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród. Konkurs trwa do wtorku (3 lipca) do godziny 12:00.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama