Zespół The Bad Tales w piątkowym odcinku zebrał świetne opinie jurorów, a także 4 głosy na “TAK”, co pozwoli zespołowi powalczyć o finał programu. Zdecyduje o tym jury w ostatnim odcinku przed półfinałem. Miejsc jest tylko 16, ale można pomóc.
Jeśli podoba wam się muzyka The Bad Tales i chcecie wesprzeć lokalny, ambitny zespół w przygodzie z programem Must Be The Music – jest na to doskonała okazja. Do czwartku zespół walczy o głosy internaturów – dziką kartę od publiczności.
The Bad Tales w MBTM
Zespół The Bad Tales to łańcucko-rzeszowska ekipa muzyków, grających muzykę z gatunku rocka oraz hard rocka. To zespół nazywany ogromnym odkryciem na polskiej rockowej scenie. Aktualnie bierze udział w programie Must Be The Music na antenie telewizji Polsat.
Grupa bardzo dobrze została przyjęta w programie. Jurorzy posłali im już sporo pochwał. Zespół ma nadzieję na trafienie do ścisłego finału. Występ z piątkowego odcinka możecie obejrzeć tutaj.
– Do czwartku, 2 kwietnia do godz. 12.00 walczymy o ten udział poprzez dziką kartę od publiczności, która upoważnia artystów do dostania się do półfinału, nawet jeśli jurorzy byli na NIE. A czy przeszliśmy? Nie wiemy, ale lepiej zabezpieczyć się Dziką Kartą publiczności. Liczy się każdy głos – zachęca menadżerka zespołu, Anna Wilk.
Głos na zespół można oddać ściągając aplikację Must Be The Music na smartfony.
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.




![Tragedia na S19. Łukasz Różański skomentował udział w dramatycznym wypadku. „To cud” [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/rozanski-wypadek-s19-218x150.jpg)
![Mitsubishi „ścięło” betonowy słup. Potężna kolizja na drodze powiatowej [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/autem-w-slup-02-e1774642416176-218x150.jpg)
![Nocny pożar strawił drewniany dom. Na miejscu ponad 40 strażaków [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/pozar-czudec1-218x150.jpg)
![Spłonęła galeria sztuki pod Rzeszowem. W sobotę miało się tam odbyć ostatnie spotkanie [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/pozar-tyczyn-galeria-kmpsprzeszow-218x150.jpg)










![14 kilometrów nowych tras na Podkarpaciu. Tak wyglądają zmiany za ponad 28 mln zł [ZDJĘCIA, MAPA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/dw886-jurowce-chodnik-218x150.jpg)











![Granaty i broń znalezione pod kamienicą. “Wszystko groziło wielkim wybuchem” [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/muzeum-rzemiosla-krosno1-218x150.jpg)



![Wyjątkowy tunel w powiecie rzeszowskim objęty ochroną. To turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/tunel-szklary1-218x150.jpg)












